Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Trijų valstybių universitetų rektorių pasirašyti diplomai – pirmieji šalyje

Alvydas Pumputis
Šarūno Mažeikos/BFL nuotr. / Alvydas Pumputis
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Rugsėjo 1 d. 15 val. Mykolo Romerio universitete (MRU) bus iškilmingai įteikti magistro diplomai, patvirtinti trijų universitetų – Mykolo Romerio (Lietuva), Tamperės (Suomija) ir Linco Johano Keplerio (Austrija) – rektorių.

Galimybę rengti diplomus, kuriuose pateikiama informacija apie baigtas jungtines studijų programas, Vyriausybė nutarimu įtvirtino šių metų gegužę.

Vasarą vyko techniniai diplomų paruošimo darbai, jie derinti su partneriais iš užsienio. Pirmą kartą Lietuvoje teikiamuose diplomuose pažymima, kad magistrantūros studijų programa buvo vykdoma kartu su Tamprės ir Linco Johano Keplerio universitetai bei pasirašoma trijų universitetų rektorių.

Šie diplomai bus įteikti 5 MRU magistrėms, kurios birželį apsigynė jungtinės tarptautinės magistrantūros studijų programos „Lyginamoji socialinė politika ir gerovė“ baigiamuosius darbus. Pirmosios laidos studentų baigiamųjų darbų gynimo komisijos darbe dalyvavo Linco Johano Keplerio universiteto profesorius Josef Weidenholzer. Recenzentai – profesorius Pertti Koistinen ir profesorius Josef Weidenholzer – aukštai įvertino parengtų baigiamųjų darbų kokybę ir aktualumą.

Jungtinė magistrantūros studijų programa pradėta vykdyti 2008–2009 mokslo metais, joje anglų kalba studijuoja studentai bei paskaitas skaito dėstytojai iš Lietuvos, Austrijos, Suomijos ir kitų šalių. Programa bus tęsiama ir 2010/2011 studijų metais.

„Tokie bendri su užsienio universitetais diplomai – ne tik pirmą kartą parengti ir teikiami mūsų šalyje, bet tai ir yra naujas reiškinys visoje Europoje“, – kalbėjo Mykolo Romerio universiteto rektorius prof. Alvydas Pumputis. – „Ką tai duoda? Visų pirma bendros trijų universitetų programos studijoms suteikia naują kokybę. Būsimasis specialistas studijų metu įgyja platesnį akiratį, tampa konkurencingesnis darbo rinkoje. Be to, tai tampa puikia kokybės vadybos sistema, nereikia jokių dirbtinų kokybės tikrinimo veiksnių“. MRU rektorius taip pat pažymėjo Universiteto siekį po kurio laiko visas magistrantūros studijas paversti jungtinėmis programomis.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
KALĖDINIŲ DOVANŲ GIDAS
Parašykite atsiliepimą apie 15min