Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Trys ISM magistratūros studijų programos pripažintos geriausiomis Rytų Europoje

ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Trys ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto magistrantūros studijų programos įvertintos pasaulinio verslo universitetų magistrantūrų reitingo „Eduniversal Best Masters Ranking 2013–2014“.  ISM Tarptautinės rinkodaros ir vadybos bei ISM Executive School Vadovų magistrantūros programos pripažintos geriausiomis Rytų Europoje, o Finansų ekonomikos magistrantūra – geriausia Baltijos šalyse. Aukščiausius įvertinimus ISM magistrantūros programos pelno antrus metus iš eilės.

„Eduniversal Best Masters Ranking 2013–2014“ programos buvo vertinamos, atsižvelgiant į jų reputaciją, karjeros perspektyvas ir pradinį absolventų uždarbį. 

Užkėlėme itin aukštą studijų kokybės kartelę ir sau, ir kitiems Lietuvos universitetams, - teigė N.Pačėsa.

„Tarptautinių reitingų rezultatai tik parodo mūsų ilgą ir nuoseklų darbą, stiprinant universiteto studijų kokybę. Pirmąsias studijų kokybės pamokas gavome iš savo steigėjų ir pagrindinių akademinių partnerių BI Norwegian Business School. Užkėlėme itin aukštą studijų kokybės kartelę ir sau, ir kitiems Lietuvos universitetams, tad siekdami geriausių rezultatų, turime kasmet atnaujinti ir stiprinti studijų programas, jų tarptautiškumą,“ – sakė ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto rektorius dr. Nerijus Pačėsa.

Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr./Nerijus Pačėsa
Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr./Nerijus Pačėsa

ISM rektorius pasakojo, kad šiais metais atnaujintos visos tarptautinius įvertinimus gavusios magistrantūros programos. Tarptautinės rinkodaros ir vadybos programa sustiprinta, atsižvelgiant į industrijos tendencijas ir poreikius: programoje daug dėmesio skriama rinkodaros efektyvumo ir investicijų grąžos vertinimui, šias disciplinas dėstyti patikėta specialistams iš užsienio universitetų. Daugiau užsienio lektorių dėstys ir Finansų ekonomikos magistrantūros studentams. Programai vadovauti pakviestas Niujorko universitete dėstantis bankininkystės ir finansų srities mokslininkas Mihnea Constantinescu.

Jauniems specialistams, neturintiems vadybinio išsilavinimo, ISM  pasiūlė naują programą: Inovacijų ir technologijų vadybos studijas.

Jauniems specialistams, neturintiems vadybinio išsilavinimo, ISM  pasiūlė naują studijų programą, suderinusią vadybines ir inovacijų žinias: Inovacijų ir technologijų vadybos studijas. „Lietuvos verslo rinka keičiasi. Siekdami atliepti jos poreikius turime ne tik atnaujinti ir stiprinti studijų programas, svarbu pasiūlyti rinkai išskirtines kompetencijas įgijusių darbuotojų. Ateityje planuojame pristatyti dar daugiau švietimo naujovių“, – teigė N. Pačėsa. Naująją programą studentai galės rinktis nuo šių metų rudens.

ISM Executive School taip pat stiprina veiklą. Dėstyti Lietuvos įmonių vadovams pakviesti keturi pasaulinio pripažinimo sulaukę verslo strategijų ekspertai – vidinės komunikacijos guru Angela Sinickas (JAV), procesų valdymo specialistas, „Verslo procesų manifesto“ autorius Roger Burlton (Kanada), korporatyvinės strategijos profesorius dėstantis Lorange verslo institute Uwe Hilzenbeher (Šveicarija) ir lyderystės žinovas, psichologijos mokslų daktaras Stephen  Neale (Didžioji Britanija).

„Eduniversal Best Masters Ranking 2013–2014“ reitinge vertintos verslo aukštųjų mokyklų studijų programos iš visų pasaulio regionų. Šiais metais reitinguota daugiau nei 4000 magistro programų iš  1000 universitetų. „Eduniversal“ verslo universitetų reitingo pagrindinis tikslas – objektyviai palyginti įvairių šalių mokymo įstaigas, organizuojančias vadybos ir verslo administravimo studijas. 2013 m. ISM jau šeštąjį kartą pelnė keturias iš penkių galimų „Eduniversal“ palmių šakelių. Tai – aukščiausias įvertinimas Lietuvoje ir vienas aukščiausių Rytų Europos regione.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min