Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

VDU įsikurs LAMA BPO bendrojo priėmimo duomenų tvarkymo punktas

Studentai
VDU nuotr. / VDU įsikurs LAMA BPO bendrojo priėmimo duomenų tvarkymo punktas.
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Šiais metais, pasikeitus priėmimo į Lietuvos aukštąsias mokyklas taisyklėms, nuo gegužės 25 dienos stojantieji prašymus studijuoti galės teikti tik internetu. Brandos atestatų duomenys, reikalingi konkursiniam stojančiojo balui apskaičiuoti, bus perduoti LAMA BPO centrui tiesiai iš valstybės duomenų bazių, todėl stojantiesiems nereikės specialiai vykti į universitetus.

Šiek tiek kitokios priėmimo sąlygos galios stojantiesiems, išsilavinimą įgijusiems užsienio mokslo įstaigose ir tiems, kurie išsilavinimą įgijo Lietuvoje 2009 metais ir anksčiau. Nors prašymus studijuoti šie stojantieji taip pat pildys internetu, tačiau atestatus ir kitus stojimui reikalingus dokumentus jie turės užregistruoti atvykę į vieną iš LAMA BPO bendrojo priėmimo duomenų tvarkymo punktų. Nuo gegužės 25 dienos toks punktas veiks ir Vytauto Didžiojo universitete, adresu K. Donelaičio g. 52 – 114.

Šalia dokumentų tvarkymo punkto iki pat rugpjūčio mėnesio VDU veiks ir „INFO dienų“ stojantiesiems centras, kur specialiai suburta komanda konsultuos stojančiuosius. Prie čia pat įrengtų kompiuterių stojantieji galės savarankiškai ar su VDU pagalbininkais užpildyti stojimo prašymą.

„Kiekvieno stojančiojo situacija yra vis kitokia, individuali, todėl manome, kad žmogiškasis kontaktas yra labai svarbus“, – sakė VDU Studijų marketingo tarnybos direktorė Miglė Šontaitė. – Nors dokumentų teikimas internetu daugeliui yra patogesnis ir greitesnis būdas, tačiau stojantieji prarandama galimybę pabendrauti, pasikonsultuoti. Siekdami patarti, padrąsinti, atsakyti į stojančiųjų klausimus, įkūrėme „INFO centrą“ stojantiesiems, o taip pat ir LAMA BPO punktą.“

„INFO dienų“ stojantiesiems centras ir LAMA BPO bendrojo priėmimo duomenų tvarkymo punktas įsikurs VDU rūmuose K. Donelaičio g. 52, pirmajame aukšte. Stojantieji rūpimus klausimus taip pat gali pateikti telefonu (8 37) 323 206, elektroniniu paštu darbuotojai@smt.vdu.lt, naudojantis programa „Skype“  (VDU.moksleiviams) ir socialiniame tinkle „Facebook“ (VDU moksleiviams). Svarbiausia ir aktualiausia informacija apie studijas VDU skelbiama ir nuolat atnaujinama VDU internetiniame puslapyje www.vdu.lt/stojantiesiems.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min