Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

VDU siūlo mokytis kalbų kitaip

VDU
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / VDU
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Rugsėjo 24 d., penktadienį, nuo 9 iki 12 val., Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) rūmuose K. Donelaičio g. 52, 2 aukšto fojė vyks daugiakalbystės šventė. Jos metu bus pristatomos ne tik universitete dėstomos užsienio kalbos, bet ir galimybė jų mokytis kitaip – inovatyviai, nemokamai, interaktyviai ir patraukliai.

Apsilankiusieji renginyje galės susipažinti su vienu iš būdų šiuolaikiškai mokytis užsienio kalbų – projekto „Hook Up!“ siūlomomis galimybėmis. „Šis projektas kviečia mokytis 12 kalbų, t.y. prancūzų, suomių, vokiečių, latvių, italų, lietuvių, lenkų, portugalų, rusų, serbų, ispanų ir turkų kalbos,“ – teigia „Hook Up“ Lietuvių kalbos modulio koordinatorė Sigita Dereškevičiūtė.

„Hook up!“ siūlomi kursai apima ir mokymąsi internetu, ir tiesioginius kursus užsienio universitete. Kursų metu susipažįstama su įvairių Europos šalių studentais, su kuriais bendraujant ir kartu mokantis, įgyjama įdomios, smagios ir naudingos patirties.

„Pirmiausia užmezgami ryšiai virtualioje aplinkoje – susitinkama virtualiose klasėse, drauge ar atskirai atliekamos užduotys, kurios ne tik padeda įgyti kalbos žinių, bet ir supažindina su šalies, į kurią vėliau bus vykstama studijuoti, kultūra, suteikiama praktinių, kasdieniniam gyvenimui reikalingų žinių. Vėliau šis mokymasis papildomas ir tiesioginiu bendravimu: atvykę į pasirinktą universitetą, studentai išklauso 4 savaičių trukmės intensyvų A2 lygio kursą ir toliau tęsia mokymąsi semestro metu“, – pasakojo S. Dereškevičiūtė.

Pasak organizatorių, mokymasis su „Hook up!“ gali būti ir rimtas darbas, ir smagus žaidimas, tačiau svarbiausia – greiti ir geri rezultatai. „Hook up!“ padeda nepamiršti naujosios kalbos ir baigus mokymąsi: virtualioje „Moodle“ aplinkoje bus galima ir toliau palaikyti ryšį su dėstytojais, bendramoksliais, dalytis naujienomis, aptarti perskaitytas knygas, straipsnius, peržiūrėtus filmus, diskutuoti profesinės veiklos temomis. Tokiu būdu dalyviai ne tik mokosi patys, bet ir padeda kitiems“, – sakė S. Dereškevičiūtė.

Šis projektas finansuojamas Europos Komisijos, Mokymosi visą gyvenimą programos lėšomis.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min