Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

VU kartu su trimis Europos šalių universitetais vykdo jungtinę studijų programą

VU kartu su trimis Europos šalių universitetais vykdo jungtinę studijų programą.
VU Medicinos fakulteto Visuomenės sveikatos instituto nuotr. / VU kartu su trimis Europos šalių universitetais vykdo jungtinę studijų programą.
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Jungtinė „Erasmus Mundus“ studijų programa „Darnios regioninės sveikatos sistemos“ (European Master’s in Sustainable Regional Health Systems) yra prestižinė magistrantūros studijų programa, pirmoji Vilniaus universitete suteikianti jungtinį visuomenės sveikatos magistro kvalifikacinį laipsnį.

Vilniaus universitetas šią programą vykdo kartu su trimis partneriais – Europos šalių universitetais. Pirmą semestrą kursas dėstomas Deusto universitete (Ispanija), antrą – Budapešto Corvinus universitete (Vengrija), trečiam semestrui studentai renkasi Veronos universitetą (Italija) arba Vilniaus universitetą. Ketvirto semestro metu studentai rašo baigiamąjį darbą bei atlieka trumpą praktiką bet kuriame iš šių universitetų.

Programoje studijuoja studentai daugiau nei iš 25 Europos Sąjungos ir trečiųjų šalių: nuo Ugandos iki Vietnamo ir nuo Kanados iki Tadžikistano.

Europos Komisijos skiriamos „Erasmus Mundus“ stipendijos suteikia galimybę programoje studijuoti mažiau finansiškai aprūpintiems, bet gabiems ir motyvuotiems studentams iš Europos Sąjungos ir trečiųjų šalių: susipažinti su aukšta Europos universitetų studijų kokybe, įgyti daug naujų žinių, europinės patirties bei pritaikyti jas grįžus į savo šalis. Patekti į šią programą pretenduoja daug aukštos kvalifikacijos specialistų.

Programą jau trejus metus vykdo Vilniaus universiteto Medicinos fakultetas. Programą koordinuoja Vilniaus universiteto docentas dr. Vincentas Rolandas Giedraitis. Studijas jau baigė 15 absolventų, o šiais metais baigiamuosius darbus ginsis dar 20 studentų. Sėkmingai studijas užbaigę studentai gauna jungtinį diplomą.

„Tai unikali programa, apimanti skirtingus sveikatos mokslų, vadybos, sociologijos ir net meno aspektus. Ji suteikia įvairias žinias, patirtis ir galimybes, tinkamas įvairiai ir daugiakultūrei auditorijai. Programa ne tik suteikia galimybę gauti europinį išsilavinimą, bet ir leidžia susipažinti su tarptautine situacija, praktika ir patirtimi: Europos ir ne Europos šalių profesorių ir dėstytojų bei studentų iš viso pasaulio dėka paskaitos ir diskusijos tampa labai įdomios ir įvairiapusės. Neatsiejama programos dalis yra keliavimas, pažintys su naujais žmonėmis ir kultūromis“, – teigė programos absolventas Joffrey Q.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min