Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

VU TVM absolventai: „Trūksta žmonių, galinčių įgyvendinti idėjas“

Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Laisvų automobilių stovėjimo vietų žemėlapis ir draugų paieškos sistema išmaniajame telefone, šildomas unitazo dangtis – tai tik kelios idėjos, kurias realizuoti norėtų Vilniaus universiteto Tarptautinio verslo mokyklos (VU TVM) studentai, dalyvavę interaktyviame seminare „Idėjų galia, kurianti inovacijas. Susikurk rytojų šiandien!“.

Jį drauge su VU TVM Karjeros centru organizavo Mokyklos absolventai Laurynas Kublickas, dizaino studijos įkūrėjas, ir Mantas Povelauskas, IT sprendimus siūlančios bendrovės įkūrėjas.

Organizatoriai tikisi, kad renginio metu pradėtas kurti verslo idėjų bankas bus nuolatos pildomas ir atnaujinamas, o kai kurios idėjos, susibūrus kūrybingai bendruomenei, bus įgyvendintos.

„Tai buvo pirmas, tačiau ne paskutinis tokio pobūdžio seminaras. Apsikeitėme idėjomis, tačiau dar susitiksime ir bandysime jas plėtoti, taip pat ieškosime naujų. Manome, kad seminare dalyvavusi aktyvių, kūrybingų jaunų žmonių bendruomenė galėtų būti tas varikliukas, kuris imtųsi idėjų įgyvendinimo. VU TVM visais laikais išsiskyrė žingeidžiais ir aktyviais studentais, todėl nereikia per daug stebėtis, kad tarp šios aukštosios mokyklos absolventų yra daugybė visuomenei puikiai žinomų verslininkų. Šiandien tokių aktyvių žmonių, kurie imtųsi idėjų įgyvendinimo, labai trūksta. Kartais atrodo, kad idėjų yra kur kas daugiau, nei žmonių galinčių jas įgyvendinti“, – kalbėjo vienas seminaro organizatorių Laurynas Kublickas.

Absolventų bendradarbiavimu ir bendravimu su šiandienos studentais itin džiaugiasi VU TVM direktorius Julius Niedvaras. „Džiugu, kad mūsų absolventai neužveria VU TVM durų, o sugrįžta kupini naujų minčių, iniciatyvų ir idėjų, kuriomis nori dalintis su Mokyklos studentais. Absolventai, jų veikla ir nuveikti darbai yra puikus įkvėpimo šaltinis ir pavyzdys šiandienos studentams. Tik bendraudami su verslo atstovais, jie gali suvokti, kokiomis aktualijomis gyvena verslas, kaip yra kuriamos naujos verslo idėjos. Baigus studijas turint praktinių žinių jaunuoliams kur kas lengviau integruotis į darbo rinką“, – įsitikinęs VU TVM direktorius.

 

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min