Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Vytauto Didžiojo universitetas švęs atkūrimo 25-metį

VDU  švęs atkūrimo 25-metį
VDU nuotr. / VDU švęs atkūrimo 25-metį
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Penktadienį, Vytauto Didžiojo universitetas švęs atkūrimo 25-mečio sukaktį – tai bus svarbiausias šiai progai skirto ciklo renginys. Dviems iškiliems profesoriams – Rimui Kalvaičiui ir Kęstučiui Skrupskeliui – VDU didžiojoje auloje bus įteiktos garbės daktaro regalijos, o didžiojoje salėje vyks šventinės iškilmės bendruomenės nariams, draugams, partneriams ir bičiuliams.

Prof. Rimas Kalvaitis – aktyvus išeivijos renginių dalyvis ir organizatorius, kuris grįžęs į Lietuvą prisidėjo atkuriant VDU ir atstatant Lietuvos Nepriklausomybę, dėstė VDU Ekonomikos ir vadybos fakultete. Lygiagrečiai dirbo Naujojo Hampšyro universitete ir Naujosios Anglijos koledže (JAV). Į pastarąjį jo kvietimu intensyviems marketingo kursams vyko ir keletas VDU studentų.

Prof. Kęstutis Skrupskelis nuo 1991-ųjų kasmet lankėsi VDU, dėstė filosofiją, prisidėjo prie universiteto padalinių plėtotės, dalinosi savo patirtimi, pristatė pažangias idėjas apie filosofijos tradicijas ir jos sąsajas su modernia švietimo praktika JAV, bendradarbiavo su VDU Išeivijos studijų centru. Mokslininkas taip pat dėstė filosofiją Pietų Karolinos universitete (JAV), šiuo metu yra jo profesorius emeritas.

VDU buvo atkurtas 1989 m. balandžio mėnesį bendromis Lietuvos ir išeivijos mokslininkų, intelektualų pastangomis.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min