Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Be priežasties mėnesį darželio nelankantys vaikai praras vietas

Mažyliai ikimokyklinėse įstaigose nebesušals.
Egidijaus Jankausko/dienraščio „15 minučių“ nuotr. / Mažyliai ikimokyklinėse įstaigose
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Vilniaus miesto savivaldybės taryba pritarė mokesčio už vaiko išlaikymą sostinės mokyklose nustatymo tvarkos pakeitimui – nuo šiol įstaigos vadovas turi teisę pašalinti darželinuką iš sąrašo, jei vaikas be pateisinamos priežasties nelanko ugdymo įstaigos ilgiau kaip 1 mėnesį. Vadovas prieš tai turi įspėti vaiko tėvus raštu.

Iki šiol tvarkoje buvo numatytas 2 mėnesių ir ilgesnis terminas. Tvarka pakeista, atsižvelgus į Lietuvos ikimokyklinio ugdymo įstaigų vadovų asociacijos siūlymą.

Mokesčiai už vaikų maitinimą ir ugdymo reikmes sostinės lopšeliuose-darželiuose nesikeitė, tik buvo perskaičiuoti į eurus, nustatytu lito ir euro perskaičiavimo kursu.

2014 metais Vilniaus bendrojo ugdymo mokyklose įsteigta 500 papildomų vietų priešmokyklinio amžiaus vaikams. Tikslingai naudojant ikimokyklinio ugdymo patalpas (buvę savarankiškai įrengti muziejai, sporto salės ir pan.), įsteigta 800 papildomų vietų. Dar šiais metais bus atidarytas 240 vietų vaikų darželis Santariškėse. Tai antras darželis Vilniuje per 20 metų. Suremontavus Žolyno g. 47 esančias patalpas, bus papildomai atidarytos 4 grupės ir sukurta 80 vietų. Netoli Verkių parko esančiame darželyje „Mažasis Trinapolis“ įsteigta 80 papildomų vietų. 

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min