Visoje dviračių maratono trasoje nuo 7 iki 18 val. bus draudžiama statyti transporto priemones, o nuo 7 iki 18 val. bus draudžiamas transporto eismas visoje dviračių maratono trasoje.
Taip pat nuo 06:30 val. iki 18:30 val. keisis ir viešojo transporto darbas.
Nevažiuos šių maršrutų troleibusai:
3 Karoliniškės – Žvėrynas – Šeimyniškių g.
4 Antakalnis – Centras – Gerosios Vilties st.
14 Antakalnis – Šeimyniškių – J. Basanavičiaus g. – Gerosios Vilties st.;
20 Žirmūnai – Žygimantų – Pylimo g. – Stotis.
Keisis šių troleibusų maršrutų trasos:
2 Saulėtekis – Žygimantų g. – Stotis maršruto troleibusai nuo Saulėtekio važiuos Antakalnio g., Žirmūnų tiltu, Šeimyniškių g., Konstitucijos pr. iki Edukologijos universiteto žiedo. Atgal – nuo Edukologijos universiteto žiedo, Konstitucijos pr., Šeimyniškių g., Žirmūnų tiltu, Antakalnio g., toliau – senąja trasa;
6 Žirmūnai – Kalvarijų g. – J. Basanavičiaus g. – Žemieji Paneriai maršruto troleibusai nuo stotelės Savanorių prospektas važiuos Žemaitės, Kauno g. iki Stoties. Atgal – Kauno, Žemaitės g., Savanorių pr., toliau – senąja trasa;
10 Saulėtekis – Kalvarijų g. – Naujininkai maršruto troleibusai nuo Saulėtekio važiuos Antakalnio g., Žirmūnų tiltu, Šeimyniškių g., Konstitucijos pr. iki Edukologijos universiteto žiedo. Atgal – nuo Edukologijos universiteto žiedo, Konstitucijos pr., Šeimyniškių g., Žirmūnų tiltu, Antakalnio g., toliau – senąja trasa;
12 Žirmūnai – Šeimyniškių – J. Basanavičiaus g. – Žemieji Paneriai maršruto troleibusai nuo stotelės „Šaltinėlis“ važiuos iki Žirmūnų tilto žiedo ir atgal;
17 Žirmūnai – Naujininkai maršruto troleibusai nuo Žirmūnų važiuos Šeimyniškių g., Konstitucijos pr. iki Edukologijos universiteto žiedo. Atgal – nuo Edukologijos universiteto žiedo Konstitucijos pr., Šeimyniškių g., toliaus – senąja trasa.
Keisis šių greitųjų autobusų maršrutų trasos:
1G Stotis – Kalvarijų g. – Santariškės maršruto autobusai nuo Kalvarijų g. važiuos Šeimyniškių, Olandų, Drujos, Geležinkelio g. iki Stoties. Atgal – Geležinkelio, Drujos, Olandų, Šeimyniškių, Kalvarijų g., toliau – senąja trasa;
3G Fabijoniškės – Centras – Oro uostas maršruto autobusai nuo Ukmergės g. važiuos Geležinio Vilko, V. Pietario g., Savanorių pr., J. Basanavičiaus, Švitrigailos g., toliau – senąja trasa. Atgal – nuo Švitrigailos g. važiuos J. Basanavičiaus g., Savanorių pr., V. Pietario, Geležinio Vilko, Ukmergės g., toliau – senąja trasa;
6G Parko – Olandų g. – Žaliasis tiltas maršruto autobusai nuo Olandų g. važiuos Šeimyniškių g., Konstitucijos pr. iki Edukologijos universiteto žiedo. Atgal – Konstitucijos pr., Šeimyniškių g., toliau – senąja trasa.
Keisis šių autobusų maršrutų trasos:
10 Fabijoniškės – Baltupiai – Markučiai maršruto autobusai nuo Kalvarijų g. važiuos Šeimyniškių, Olandų, Drujos, Subačiaus g., toliau – senąja trasa. Atgal – Subačiaus, Drujos, Olandų, Šeimyniškių, Kalvarijų g., toliau – senąja trasa;
11 Žvėrynas – Senamiestis – Užupis maršruto autobusai nuo Sėlių g. važiuos Kęstučio, Liubarto, J. Jasinskio, Pamėnkalnio, Pylimo, Bazilijonų, M. Daukšos, Subačiaus, Maironio, Užupio g., toliau – senąja trasa, o atgal – senąja trasa ir nuo Pamėnkalnio g. važiuos J. Jasinskio, Liubarto, Kęstučio, Sėlių g.;
22 Lazdynai – Oslo g. – Centras maršruto autobusai nuo V. Kudirkos g. važiuos J. Jasinskio g. iki Liubarto tilto. Atgal – J. Jasinskio, V. Kudirkos g., toliau – senąja trasa;
33 Šiaurės miestelis – Rinktinės – Sukilėlių g. – Guriai maršruto autobusai nuo Rinktinės g. važiuos Šeimyniškių, Olandų, Sukilėlių g., toliau – senąja trasa. Atgal – nuo Sukilėlių g. važiuos Olandų, Šeimyniškių, Rinktinės g., toliau – senąja trasa;
40 Fabijoniškės – S. Stanevičiaus g. – Centras maršruto autobusai nuo Ukmergės g. važiuos Konstitucijos pr., Šeimyniškių g. iki Žirmūnų tilto žiedo. Atgal – Šeimyniškių g., Konstitucijos pr., Ukmergės g., toliau – senąja trasa;
43 Justiniškės – Šeškinė – Žaliasis tiltas – Centras maršruto autobusai nuo Konstitucijos pr. važiuos Šeimyniškių g. iki Žirmūnų tilto žiedo. Atgal – Šeimyniškių g., Konstitucijos pr., toliau – senąja trasa;
46 Pašilaičiai – A. Goštauto g. – Centras maršruto autobusai nuo Ukmergės g. važiuos Konstitucijos pr., Šeimyniškių g. iki Žirmūnų tilto žiedo. Atgal – Šeimyniškių g., Konstitucijos pr., Ukmergės g., toliau – senąja trasa.
52 Centras – Ukmergės g. – Tarandė maršruto autobusai nuo Konstitucijos pr. važiuos Šeimyniškių g. iki Žirmūnų tilto žiedo. Atgal – Šeimyniškių g., Konstitucijos pr., toliau – senąja trasa;
53 Fabijoniškės – Kalvarijų – Pylimo g. – Stotis maršruto autobusai nuo Kalvarijų g. važiuos Šeimyniškių, Olandų, Drujos, Geležinkelio g. iki Stoties. Atgal – Geležinkelio, Drujos, Olandų, Šeimyniškių, Kalvarijų g., toliau – senąja trasa;
56 Fabijoniškės – Šeškinė – Konstitucijos pr. – Centras maršruto autobusai nuo Konstitucijos pr. važiuos Šeimyniškių g. iki Žirmūnų tilto žiedo. Atgal – Šeimyniškių g., Konstitucijos pr., toliau – senąja trasa;
60 Centras – Ukmergės g. – Bukiškės maršruto autobusai nuo Konstitucijos pr. važiuos Šeimyniškių g. iki Žirmūnų tilto žiedo. Atgal – Šeimyniškių g., Konstitucijos pr., toliau – senąja trasa;
73 Justiniškės – Centras – Naugarduko g. – Vilkpėdė maršruto autobusai nuo Ukmergės g. važiuos Geležinio Vilko, V.Pietario g., Savanorių pr., J. Basanavičiaus, Švitrigailos g., toliau – senąja trasa. Atgal – Švitrigailos, J. Basanavičiaus g., Savanorių pr., V. Pietario, Geležinio Vilko, Ukmergės g., toliau – senąja trasa.
88 Oro uostas – Centras – Europos aikštė maršruto autobusai nuo Subačiaus g. važiuos Drujos, Olandų g., Žirmunų tiltu, Šeimyniškių g., Konstitucijos pr. Atgal – nuo Konstitucijos pr. Geležinio Vilko, J. Jasinskio, V. Kudirkos g. – toliau senąja trasa.
Šeštadienį naktinio moterų bėgimo metu šeštadienį nuo 20.45 val. iki 21.45 val., keičiamos 10, 11, 33 ir 88 autobusų maršrutų trasos.
10 Fabijoniškės–Baltupiai–Markučiai maršruto autobusai į Markučius nuo Žaliojo tilto važiuos Vilniaus, Jogailos, Pylimo, Bazilijonų, M.Daukšos, Žiupronių, Subačiaus gatvėmis, toliau – senąja trasa. Į Fabijoniškes nuo Subačiaus gatvės važiuos Žiupronių, M.Daukšos, Bazilijonų, Pylimo, Jogailos, Vilniaus, Kalvarijų gatvėmis, toliau – senąja trasa.
11 Žvėrynas–Senamiestis–Užupis maršruto autobusai Užupio link nuo Pamėnkalnio gatvės važiuos Pylimo, Bazilijonų, M.Daukšos, Žiupronių, Subačiaus, Zarasų gatvėmis iki Olandų ir Stepono Batoro gatvių žiedo. Į Žvėryną važiuos Zarasų, Subačiaus, Žiupronių, M.Daukšos, Bazilijonų, Pylimo, Pamėnkalnio gatvėmis, toliau – senąja trasa.
33 Šiaurės miestelis–Rinktinės–Sukilėlių g.–Guriai maršruto autobusai į Gurius nuo Karaliaus Mindaugo tilto važiuos Arsenalo, T.Kosciuškos, Olandų, Zarasų, P.Višinskio gatvėmis, toliau – senąja trasa. Iš Gurių į Pašilaičius nuo P.Višinskio gatvės važiuos Zarasų, Olandų, T.Kosciuškos, Arsenalo gatvėmis, Karaliaus Mindaugo tiltu, toliau – senąja trasa.
88 Oro uostas-Centras-Europos aikštė maršruto autobusai nuo V. Kudirkos g. iki Bazilijonų g. važiuos Pamėnkalnio g. ir Pylimo g., toliau – senąja trasa. Nuo Subačiaus ir Maironio gatvių sankryžos iki Mindaugo tilto važiuos Subačiaus, Drujos, Olandų, T. Kosciuškos gatvėmis, toliau – senąja trasa. Nuo A. Goštauto ir A. Tumėno g. sankryžos iki V. Kudirkos g. važiuos A. Goštauto, J. Jasinskio g., toliau oro uosto link senąja trasa.