2010 02 11

„Arsenal“ laimėjo, „Manchester United“ nelaimėjo, „Chelsea“ pralaimėjo (nuotraukos, video)

„Manchester United“ klubas nepasinaudojo galimybe tapti Anglijos futbolo pirmenybių lyderiu Ketvirtąjį pralaimėjimą 26-osiose Anglijos futbolo čempionato rungtynėse patyrė dvidešimties komandų turnyro lyderis Londono „Chelsea“ klubas, svečiuose 1:2 (1:1) nusileidęs į devintąją poziciją pakilusiai „Everton“ (35 tšk.) vienuolikei.
„Arsenal“ pergalė
„Arsenal“ triumfas / „Scanpix“ nuotr.

Pirmenybių lyderis pirmavo po tikslaus Florento Maloudos (17 min.) smūgio, o abu įvarčius nugalėtojams pelnė Louisas Saha (33 ir 75 min.).

Beje, Louisas Saha jau pirmojo kėlinio pabaigoje (45 min.) galėjo išvesti šeimininkus i į priekį, tačiau nerealizavo 11 m baudinio.

Surinkę 58 taškus Londono „Chelsea“ futbolininkai tašku lenkia antroje vietoje esantį šalies čempioną „Manchester United“ klubą, kuris trečiadienį galėjo tapti lyderiu, tačiau susitikimą svečiuose su Birmingemo „Aston Villa“ ekipa baigė lygiosiomis 1:1 (1:1).

Abu rungtynių įvarčius pelnė šeimininkai - pradžioje Carlosas Cuellaras (19 min.) išvedė „Aston Villa“ į priekį, o jau po keturių minučių Jamesas Collinsas (23 min.) pasiuntė kamuolį į savo vartus ir išlygino rezultatą.

Šiame mače jau nuo 29 minutės šeimininkai turėjo kiekybinį pranašumą, nes iš aikštės buvo pašalintas Nani.

Trečiojoje pozicijoje su 52 taškais įsitvirtino Londono „Arsenal“ komanda, savo aikštėje 1:0 (0:0) įveikusi ketvirtą vietą užimančią „Liverpool“ (44 taškai) vienuolikę.

Pergalingą įvartį įmušė Abou Diaby's (72 min.).

Kitų trečiadienio susitikimų rezultatai

„Blackburn Rovers“ 1 0 „Hull City“
Boazas Myhillas (16 min. į savo vartus) Raudona kortelė: George'as Boatengas (40 min.)
„West Ham United“ 2 0 „Birmingham City“
Alessandro Diamanti (45+2 min.)
Carltonas Cole'as (67 min.)

„Wolverhampton Wanderers“ 1 0 „Tottenham Hotspur“
Davidas Jonesas (27 min.)

Turnyro lentelė: (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai)

20. „Portsmouth“              25  4  4 17  20:42 16

Rezultatyviausias pirmenybių žaidėjas - 21 įvartis - Wayne'as Rooney („Manchester United“).

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius