Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Be2gether” aukcione V.Alesių sudomino „olimpiniai” V.Aleknos marškinėliai

Festivalio  „Be2gether“ akimirka
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Labdaringas aukcionas sudomino ir Vilių Alesių
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Šeštadienį ir sekmadienį Norviliškėse, festivalyje „Be2gether“ vyks labdaringas aukcionas, kurio metu šiek tiek pinigų nepagailėję žmonės galės džiaugtis vertingais trofėjais: garsių šalies sportininkų, aktorių ar dainininkų drabužiais ar aksesuarais. Visi surinkti pinigai atiteks kilniam tikslui – beglobių gyvūnų paramai.

Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr./Festivalio  „Be2gether“ akimirka
A.Štukytė su V.Aleknos marškinėliais ir V.Cololo kepure.

„Man pritrūko laiko, net nespėjau visiems paskambinti, kuriems planavau, bet su kuriais susisiekiau, 90 procentų iš jų pasakė „taip“. Surinkau 34 rūbus. Yra ir mano rūbų – mane privertė, tai pridėjau savo vasarišką suknutę“, – juokėsi akcijos organizatorė aktorė Astra Štukytė.

Labdaros aukcione siūloma įsigyti ir humoristo Vitalijaus Cololo kepurę, marškinėlius ir dirželį, aktoriaus Giedriaus Savicko verstus kailinukus, Marijono Mikutavičiaus dvejus sportinius marškinėlius, disko metiko Virgilijaus Aleknos marškinėlius, su kuriais jis dalyvavo Olimpiadoje.

Šie marškinėliai itin sudomino grupės „Skamp“ narį Vilių Alesių, kuris jau buvo betraukiąs pinigus iš piniginės, tačiau sužinojęs, kad aukcionas tik vakare, būtinai žadėjo jame apsilankyti ir išmėginti  savo laimę.

Muzikantas Eimantas Belickas aukcionui padovanojo radijo stoties „Ultra Vires“ marškinėlius, o aktorė Ilona Balsytė atidavė savo sceninius drabužius – karvutės Anabelės kostiumą, su kuriuo ji vaidino viename pirmųjų „Keistuolių teatro“ spektaklių. Aktorė Edita Užiatė aukcionui nepagailėjo vienos iš savo vakarinių suknelių. Su savo suknele atsisveikino ir aktorė Ona Kolobovaitė, o dainininkė Natalija Zvonkė – su savo balta kailine kepure.

Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr./Festivalio  „Be2gether“ akimirka
A.Štukytė demonstruoja N.Zvonkės kepurę ir manekenės R.Mikailionytės marškinėlius. 

Aukcione taip pat buvo galima įsigyti Leonardui Pobedonoscevui, Ramūnui Cicėnui, Audriui Bružui, Mariui Jampolskiui ir lakūnui Jurgiui Kairiui ir kitiems žinomiems žmonėms priklausiusių daiktų.

„Kad ir kartais apie „Olialia mergaites“ žmonės atsilieptų blogai, bet jos iš tiesų yra nuostabios merginos – aukcione sutiko dalyvauti net nedvejodamos. Jos padovanojo labai moteriškus, seksualius daiktus: kailinę liemenę, juodą trikotažinę suknutę, prabangią palaidinę su blizgučiais. Aukcione dalyvavo ir Jurgita Tvarijonaitė, kuri atidavė trumpą sijonuką. Ji sakė, kad jau yra mama ir kad toks sijonėlis jai galbūt nebetinkamas“, – šypsojosi A.Štukytė.

Pasak labdaros organizatorės, užėję į „Found“ („Radau“) palapinę žmonės iškart atpažįsta dainininkės Violetos Tarasovienės blizgučiais siuvinėtą rožinės spalvos kepurę. Ją dainininkė iš Klaipėdos į šį aukcioną atsiuntė autobusu.

„Tru Sabaka padovanojo marškinėlius su „Koja Records“ užrašu. Jiems jau beveik 20 metų! Kitoje pusėje yra užrašai muzikos grupių, iš kurių šiais laikais yra likę tik dvi; paminėtos SEL, „Pompa“, ŽAS...“ – kalbėjo A.Štukytė.

Prieš aukcioną A.Štukytė buvo nustačiusi minimalią kainą visiems siūlomiems daiktams ir net jei aukciono dalyviai nekeltų kainų, pardavus drabužius buvo tikėtasi surinkti bent apie 1200 litų. Visi surinkti pinigai atiteks gyvūnų globos organizacijai „SOS gyvūnai“.

Papildyta (22:06) Aukciono metu šeštadienį publika buvo vangoka – parduoti tik buvusios laidų vedėjos Agnės Jagelavičiūtės botai už 35 litus. A.Štukytė tikisi, kad sekmadienį pavyks parduoti daugiau įžimybių drabužių plačiau pasklidus informacijai apie šį aukcioną.

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min