„Eurobasket 2011“ F grupė: nenugalimų rusų riešuto neperkando ir graikai

„Scanpix“ nuotr. / Rungtynių akimirka
0

Rusijos rinktinė pratęsė pergalių seriją Europos krepšinio čempinate Lietuvoje iki septynių iš eilės. Davido Blatto auklėtiniai šeštadienį F grupės rungtynėse Vilniuje 83:67 (15:16, 27:23, 23:18, 18:10) įrodė savo pranašumą prieš Kauno „Žalgirio“ stratego Iliaso Zouro treniruojamą Graikijos komandą.

Išsamią Rusijos ir Graikijos rinktinių mačo statistiką rasite čia. Čempionato tvarkaraštis, lentelės, rezultatyviausi žaidėjai ir kita statistika – specialioje rubrikoje 15min.lt/eurobasket2011.

Po šios pergalės rusai F grupės viršūnėje pasivijo makedonus ir užsitikrino vieną iš dviejų pirmųjų vietų. Tai reiškia, jog jeigu lietuviai pateks į ketvirtfinalį, jų varžovais taps būtent makedonai arba rusai.

Atitrūko po didžiosios pertraukos

Per pirmuosius du kėlinius aikštelėje vyko nepaprastai atkakli kova. Lygus rezultatas švieslentėje degė 9 kartus, o pirmaujanti komanda keitėsi net 13 kartų, tačiau nė viena iš ekipų nebuvo priekyje daugiau nei 5 taškais.

Visgi trečiajame kėlinyje rusams pavyko atitrūkti (58:49). Susikrovę dviženklę persvarą (67:57), D.Blatto auklėtiniai ją išsaugojo nepaisant visų graikų bandymų pasivyti.

Rusija: T.Mozgovas 19, A.Švedas 15, A.Kirilenka 13 (8 atk. kam., 5 rez. perd.), V.Khryapa 11 (7 atk. kam., 5 rez. perd.).

Graikija: K.Koufos 15, A.Fotsis 10, N.Zisis 10, M.Bramos 8, N.Calathes 7.

Po šio pralaimėjimo graikai sužinojo savo galutinę vietą F grupėje. Nepaisant paskutinio mačo su Gruzija rezultato, graikai liks treti.

F grupės nugalėtojų likimas spręsis pirmadienį, kai tarpusavyje santykius aiškinsis kol kas nepralaiminti Rusija ir krepšinio stebuklus kurianti Makedonija.