„Eurobasket 2011“ starte Serbijos krepšininkai sutriuškino Italijos rinktinę

Marco Belinelli (su kamuoliu)
AFP/„Scanpix“ nuotr. / Marco Belinelli (su kamuoliu) ir kiti italai strigo serbų gynyboje.
Šaltinis: Eurobasket.lt
0

Europos vyrų krepšinio čempionatą Lietuvoje atidariusiose rungtynėse trečiadienį Šiauliuose B grupės favoritais laikomi serbai palaužė Italijos rinktinę rezultatu 80:68 (10:18, 25:11, 22:24, 23:15) ir iškovojo pirmąją pergalę.

Serbams pirmasis mačo kėlinys nieko gero nežadėjo (14:22), tačiau nervintis jiems ilgai neteko – jau įpusėjus mačui Duško Ivkovičiaus auklėtiniai įsibėgėjo, pasivijo italus ir perėmė iniciatyvą (49:32). Italijos krepšininkai tiesiog neatsilaikė prieš agresyvų serbų žaidimą.

Po ketverių metų pertraukos į Europos krepšinio čempionatą sugrįžusių italų neišgelbėjo ir NBA lygos žvaigždės – Andrea Bargnani, Danilo Gallinari, Marko Bellineli – kartu pelniusios beveik 70 proc. komandos taškų.

Priminsime, kad Serbijos krepšininkai pirmenybėse gina Europos vicečempionų titulus, kuriuos 2009-aisiais pelnė čempionate Lenkijoje.

Serbija: Milenko Tepičius ir Milošas Teodosičius (8 rez. perdav.) po 15 tšk., Milanas Mačvanas (8 atk. kam.) – 14, Nenadas Krstičius – 8, Markas Kešelja – 7, Kosta Perovičius – 6, Aleksandras Rasičius ir Duško Savanovičius – po 5, Nemanja Bjelica – 3, Stefanas Markovičius – 2, Bobanas Marjanovičius ir Ivanas Pauničius nerungtyniavo.

Italija: Andrea Bargnani (9 atk. kam.) – 22 tšk., Danilo Gallinari – 15, Marko Bellineli – 9, Stefano Mancinelli (3 per. kam.) – 8, Danielis Hacketas – 7, Marco Mordente – 3, Marco Carraretto ir Marko Cusin – po 2, Antonio Maestranzi, Luigi Da Tome, Andrea Cinciarini taškų nepelnė, o Andrea Renzi nerungtyniavo.