Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

FIBA neturi abejonių, kad vis dar nebaigti „Eurobasket 2011“ objektai bus pastatyti laiku

Žalgirio arena
Dainiaus Kanapecko nuotr. / Žalgirio areną planuojama išbandyti liepos 18 dieną.
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Gegužės 10-14 dienomis Lietuvoje viešėjo „FIBA Europe“ ir FIBA delegacija, kuri aplankė visus šešis miestus, kuriuose vyks Europos vyrų krepšinio čempionato („EuroBasket 2011“) varžybos, įvertino padėtį vis dar statomose Kauno ir Klaipėdos arenose ir sprendė kitus su čempionatu susijusius klausimus.

Šeštadienį Vilniuje surengtoje spaudos konferencijoje „FIBA Europe“ renginių vadovė Monika Puchner apibendrino delegacijos vizitą ir atliktus darbus.

„Kelionės dienotvarkė buvo labai intensyvi, kadangi turėjome nuveikti daugybę darbų ir priimti daug sprendimų, susijusių su televizijos transliacijomis, oficialiais čempionato rėmėjais ir jų reklama arenose, – teigė M.Puchner. – Taip pat įvertinome vis dar statomų Kauno ir Klaipėdos arenų situaciją bei apžiūrėjome baigiamus statyti arba rekonstruoti komandų viešbučius Šiauliuose ir Panevėžyje“.

Pasak „FIBA Europe“ atstovės, visa delegacija liko patenkinta darbų eiga vis dar nebaigtuose čempionato objektuose.

„Viešbučių statyba Šiauliuose ir Panevėžyje jau beveik baigta, statybos darbų Klaipėdoje ir Kaune progresas didžiulis ir neturime abejonių, kad jie bus baigti laiku“, – reziumavo M.Puchner.

„EuroBasket 2011“ organizacinio komiteto vadovas M.Špokas patvirtino, kad lieka galioti anksčiau nustatyti arenų statybos darbų pabaigos terminai. „Kauno arenos atidarymas ir pirmasis renginys numatyti liepos 6 d., Klaipėdoje pirmas renginys turi įvykti liepos 28 d.”, – sakė M.Špokas.

Tačiau pasak jo, areną, kaip tinkamą rengti čempionatą galima vadinti tik tada, kuomet joje įvyko krepšinio rungtynės ir buvo išbandyta, kaip veikia visos tarnybos bei arenoje esanti techninė įranga.

Kauno arenoje liepos 18 d. planuojamos kontrolinės rungtynės Lietuva – Ispanija, Klaipėdoje naują areną krepšiniu išbandysime rugpjūčio 2 ir 6 dienomis, – sakė M.Špokas.

„Kauno arenoje liepos 18 d. planuojamos kontrolinės rungtynės Lietuva – Ispanija, Klaipėdoje naują areną krepšiniu išbandysime rugpjūčio 2 ir 6 dienomis, – informavo M.Špokas. – Būtent tomis datomis „FIBA Europe“ atstovai vėl bus Lietuvoje, kad įsitikintų, jog arenos tinkamos rengti čempionato rungtynes“.

„FIBA Europe“ atstovai apžiūrėjo ir viešbučius, kuriuose turėtų įsikurti komandos, teisėjai, žiniasklaidos atstovai, techninis personalas. Pirmą kartą inspekcijoje dalyvavo ir atstovai iš „FIBA World“, kuriai priklauso čempionato rinkodaros ir televizijos transliacijų teisės.

„Matydamas visas šias naujas ir baigiamas statyti arenas bei žinodamas lietuvių aistrą krepšiniui, esu įsitikinęs, kad „EuroBasket 2011“ bus įspūdingas krepšinio renginys ne tik Lietuvai, bet ir visai Europai bei pasauliui“, – prieš išvykdamas teigė „FIBA World“ televizijos transliacijų skyriaus vadovas Paulas Stimpsonas.

Sekmadienį į Lietuva atvyks dalies iš 24 čempionate dalyvausiančių šalių atstovų delegacija, kuri taip pat apžiūrės ir čempionato arenas, ir viešbučius, kuriuose gyvens pirmenybių dalyviai.

„EuroBasket 2011“ vyks šių metų rugpjūčio 31 – rugsėjo 18 d. Alytuje, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose, Vilniuje ir Kaune.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min