Ispanijos rinktinė Europos krepšinio čempionate ir toliau lieka nenugalėta

Rudy Ferdenandezas (su kamuoliu)
FIBA/Liusjeno Kulbio nuotr. / Rudy Ferdenandezas (su kamuoliu)
Šaltinis: Eurobasket.lt
0

Ispanijos krepšinio rinktinė Lietuvoje vykstančiose Europos pirmenybėse ir toliau neklumpa. Trečiajame A grupės ture ispanai Panevėžyje rezultatu 86:69 (19:16, 19:16, 22:13, 26:24) palaužė pergalės džiaugsmo kol kas čempionate dar nepatyrusius britus.

A grupėje kaunasi ir pirmenybių šeimininkė Lietuvos rinktinė.

Europos čempionų titulą ginantys ispanai į priekį pabėgo dar pačioje rungtynių pradžioje (11:2). Visgi, britai neketino pasiduoti anksčiau laiko ir antrojo kėlinio pradžioje jau buvo padėties šeimininkai (19:21).

Vaizdas aikštelėje pakito po ilgosios pertraukos. Ispanijos krepšininkai susiėmė ir, staigiai gerokai padidinę skirtumą, solidžią persvarą išlaikė iki pat mačo pabaigos.

Ispanija: Pau Gasolis 21 (9/13 dvit., 6 atk. kam.), Marcas Gasolis 18 (11 atk. kam., 5 rez. perd.), Rudy Fernandezas 11 (4/4 dvit.), Felipe Reyesas 10 (6 atk. kam.), Serge Ibaka 8, Juanas Carlosas Navarro 3 (0/6 dvit., 1/5 trit.).

Didžioji Britanija: Luolas Dengas 17, Danielis Clarkas 14 (12 atk. kam.), Nate'as Reinkingas 9, Ogooluwa Adegboye ir Kyle'as Johnsonas po 8.