Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Krepšinio bilietų juodoji rinka: internete siaučia perpardavinėtojai

Internetiniuose skelbimų portaluose netrūksta pasiūlymų pirkti ir parduoti „Eurobasket 2011“ bilietus.
15min.lt / Internetiniuose skelbimų portaluose netrūksta pasiūlymų pirkti ir parduoti „Eurobasket 2011“ bilietus.
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Bilietų prekyba į Lietuvos rinktinės varžybas Europos krepšinio čempionate iš oficialaus platintojo kasų persikėlė į juodąją rinką. Internetiniai skelbimų portalai mirga nuo perpardavinėtojų pasiūlymų. Pastarieji apetitu nesiskundžia – už sirgalių geidžiamus bilietus kartais prašoma net 10 kartų didesnės sumos.

Nors oficialiai bilietų prekyba į Europos krepšinio čempionatą prasidės ketvirtadienį, o pačios pirmenybės – tik vasaros pabaigoje, bilietų perpardavinėtojai nesnaudžia.

Uraganiniu greičiu iš oficialaus platintojo kasų pirmadienį iššluoti bilietai į Lietuvos rinktinės rungtynes įgijo aukso vertę. Oficialiai bilietai į lietuvių varžybas grupės etape Panevėžyje kainavo nuo 89 iki 209 Lt, tačiau perpardavinėtojai prašo ir 10 kartų didesnės sumos – 2 tūkst. Lt (už mačą su Ispanija). Tiesa, galima rasti ir pigesnių pasiūlymų – 1,5 tūkst. ar 999 Lt.

Dar kiti bilietus parduoda tarsi aukcione – žada juos atiduoti didžiausią kainą pasiūliusiam sirgaliui.

Yra ir tokių, kurie siūlo ne vieną ar kelis bilietus, o visą paketą – į Lietuvos rinktinės varžybas Panevėžyje, Vilniuje ir Kaune. Kaip rašoma skelbime, pridėjus finalinius mačus, iš viso susidaro net 18 rungtynių.

„Parduota!!! Beje 8000 Lt. Jei kas dar atsiras redaguosiu...“ – giriasi skelbimo autorius.

Skelbimų portaluose netrūksta ne tik perpardavinėtojų. Dalis krepšinio sirgalių patys siūlosi juodojoje rinkoje pirksiantys vieną ar kelis bilietus į Lietuvos rinktinės varžybas.

Perpardavinėtojų kol kas negąsdina ir valdžios perspėjimai.

„Jei paaiškės, kad bilietų platinimo tvarkos skaidrumas nebuvo pakankamai užtikrintas, bus imtasi griežtų priemonių siekiant užkirsti galimybes platinti bilietus juodojoje rinkoje. Galiu patikinti: spekuliantams užsidirbti iš Europos vyrų krepšinio čempionato tikrai nepavyks“, – trečiadienį teigė vidaus reikalų ministras Raimundas Palaitis.

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
KALĖDINIŲ DOVANŲ GIDAS
Parašykite atsiliepimą apie 15min