Serbija tik ketvirtajame kėlinyje palaužė Izraelį

Sunkią pergalę trečiosiose B grupės varžybose iškovojo Serbijos rinktinė, kuri rezultatu 89:80 (22:25, 13:16, 23:23, 31:16) palaužė kol kas be pergalių likusią Izraelio rinktinę.
Milošas Teodosičius
Milošas Teodosičius / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Serbai beveik visą mačą buvo besivejančių vaidmenyje bei vienu metu turėjo 10 taškų deficitą (31:41).

Vis dėl to žydai spaudimo neatlaikė – Duško Ivkovičiaus auklėtiniai ketvirtajame kėlinyje spurtavo 15:4 bei išsiveržę į priekį persvaros daugiau persverti varžovams nebeleido.

Serbai kovą dėl atšokusių kamuolių laimėjo 45:27.

Vilniaus „Lietuvos ryto“ krepšininkas Aleksandras Rasičius nugalėtojams surinko 5 taškus (1/1 dvitaškiai, 1/4 tritaškiai) bei atliko rezultatyvų perdavimą.

Serbai: Duško Savanovičius 24 (7 atk.kam.), Nenadas Krstičius 18, Marko Keseljas 15 (7 atk.kam.), Milanas Mačvanas 7, Milošas Teodosičius 6 (7 atk.kam., 6 rez.perdav.), Aleksandras Rasičius ir Stefanas Markovičius po 5.

Izraelis: Yotamas Halperinas 18, Davidas Blu 16, Afikas Nissimas 16, Lioras Eliyahu 14,  Guy Pnini 9, Elishay Kadiras 7.

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius