Turkijos krepšininkai Europos čempionatą pradėjo nušluodami Portugaliją

Lietuvoje vykstančiose Europos pirmenybėse pergalingai startavo Turkijos krepšinio rinktinė. Ji A grupės varžybose Panevėžyje neturėjo jokio vargo su paskutinę minutę į čempionatą prasibrovusiais portugalais – 79:56.
Rungtynių akimirka / FIBA nuotr.

Turkai solidų pranašumą įgijo dar pirmojoje rungtynių pusėje. Sužaidus 19 minučių pasaulio vicečempionų persvara siekė 16 taškų, tačiau antrojo ketvirčio gale Portugalijos ekipa kiek atsitiesė ir po pirmųjų 20 minučių rezultatas buvo 39:27.

Trečiajame ketvirtyje Turkijos komanda surengė dar vieną spurtą ir sužaidėjus mažiau nei 25 minutes turėjo 25 taškų pranašumą (53:28). Nors iki mačo pabaigos buvo likę daugiau nei 15 minučių, nugalėtojas niekam nebekėlė abejonių.

Turkija: Enesas Kanteris 14 (7/8 dvit., 7 atk. kam.) ir Hidayetas Turkoglu po 14, Omeras Onanas 10, Emiras Preldzičius 9, Cenkas Akyolas 8, Ersanas Ilyasova 6 (8 atk. kam.).

Portugalija: Elvisas Evora (12 atk. kam.) 12, Filipe da Silva 9, Miguelis Miranda 8.

Priminsime, kad A grupėje varžosi ir Lietuvos rinktinė, kuri pirmąsias rungtynes trečiadienį žais su Didžiąja Britanija.

Kaip jau rašėme, kitose anksčiau vykusiose A grupės rungtynėse Ispanijos komanda tik po atkaklios kovos 83:78 palaužė Lenkiją.