-50% metinei prenumeratai. Velykų dovana!
2010 06 12

Argentiniečiai įmušė tik kartą, bet laimėjo (nuotraukos, statistika, komentarai)

Viena didžiausių 2010 metų pasaulio futbolo čempionato Pietų Afrikos Respublikoje (PAR) favoričių vadinama legendinio Diego Maradonos treniruojama Argentinos futbolo rinktinė pergalingai pradėjo kovas B grupėje. Geriausio planetos futbolininko Lionelio Messi vedami argentiniečiai 1:0 (1:0) palaužė Nigerijos vienuolikę.
G.Heinze džiaugiasi įvarčiu
G.Heinze džiaugiasi įvarčiu / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Argentiniečiai po šios pergalės pakilo į pirmąją B grupės vietą, kurią dalinasi su Korėjos Respubikos rinktine. Pastaroji taip pat šeštadienį be didesnio vargo 2:0 (1:0) įrodė savo pranašumą prieš Graikijos futbolininkus.

Mačas tarp argentiniečių ir nigeriečių vyko „Ellis Park“ stadione Johanesburge, kuriame telpa 62,6 tūkst. žiūrovų. Mačo arbitras – Wolfgangas Starkas iš Vokietijos.

Dvikova prasidėjo be didesnės žvalgybos. Argentinos rinktinės lyderis Lionelis Messi vienas kelias atakas iš eilės sudraskė varžovų gynybą, tačiau Nigerijos futbolininkams vargais negalais pavyko apsiginti. Visgi jau 6 mačo minutę krito pirmasis įvartis. Po argentiniečių pakelto kampinio be priežiūros likęs G.Heinze įspūdingiu smūgiu galva pasiuntė kamuolį į V.Enyeamos ginamus vartus (1:0).

Greitai atsidūrę besivejančiųjų vaidmenyje nigeriečiai nesutriko ir surengė ne vieną pavojingą išpuolį. Tiesa, išlyginti rezultato neleido netaiklūs smūgiai. Kėlinio pabaigoje žaidimo sparta sulėtėjo, tačiau argentiniečiai, vedami įspūdingai rungtyniavusio L.Messi, toliau tvirtai laikė mačo vadžias savo rankose.

Žaidimo kryptis nepasikeitė ir po didžiosios pertraukos. Pietų amerikiečiai toliau nuolat atakavo, tuo tarpu afrikiečiai išpuoliais atsakydavo tik kartkartėmis. Ne vieną puikią progą pasižymėti turėjo argentiniečių lyderis L.Messi, tačiau Nigerijos rinktinę gelėjo įspūdingai žaidęs vartininkas V.Enyeama.

Nors D.Maradonos auklėtiniai dvikovoje sukūrė tikrai ne vieną šimtaprocentinę progą pasižymėti, tačiau pasiųsti kamuolį į varžovų vartus vieniems iš pirmenybių favoritų pavyko tik kartą. Nepaisant to, jie šventė pergalę minimaliu rezultatu 1:0 (1:0).

Geriausiu rungtynių žaidėju buvo išrinktas ne kartą savo komandos vartus gelbėjęs nigeriečių vartininkas V.Enyeama.

„Man šios rungtynės buvo puikios. Ypač todėl, jog žaidžiau prieš tokią fantastišką komandą kaip Argentina. Didžiuojuosi savimi, jog leidau jiems įmušti tik vieną įvartį.“

Įsirenkite šildymą oras–vanduo ir gaukite kompensaciją net iki 70 proc.
Kas svarbu įrengiant biurą: keturios interjero dizaino tendencijos
Pavasario savaitgaliams ar atostogoms – laikas pajūryje: ne tik pailsėsite, bet ir sustiprinsite sveikatą
Norintiems investuoti į NT projektų plėtrą – kaip išsirinkti projektą pagal paskirtį?