2010 06 04

Drogba gavo traumą, Dramblio Kaulo Kranto rinktinė įveikė japonus

Pasaulio futbolo čempionatui Pietų Afrikos Respublikoje besirengiančių rinktinių rungtynėse penktadienį Japonija 0:2 (0:1) nusileido Dramblio Kraulo Krantui. Pergalę afrikiečiams užtemdė puolėjo Didier Drogba trauma, praneša „Associated Press“.
D.Drogba gavo traumą
D.Drogba gavo traumą / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Pirmojo įvarčio autoriumi (į savuosius vartus) šiame mače tapo Tulio Tanaka (13 min.), o antrąjį pelnė Kolo Koure (80 min.). FIFA reitinge Afrikos atstovai užima 27–ąją vietą, o Azijos rinktinė – 45-a.

Susidūręs su japonų gynėju Marcusu Tulio Tanaka 15–ą žaidimo minutę traumą patyrė Dramblio Kaulo Kranto rinktinės lyderis Didier Drogba. Aišktę Londono „Chelsea“ žvaigždė sugebėjo palikti tik padedamas komandos draugų.

Prieš dvi minutes iki šio incidento būtent D.Drogba smūgiavo į japonų vartus, o nuo varžovų gynėjo T.Tanakos atšokęs kamuolys įskriejo į vartus.

Tai buvo ketvirtasis iš eilės Japonijos rinktinės pralaimėjimas kontrolinėse rungtynėse. Planetos futbolo pirmenybėse PAR Dramblio Kaulo Kranto komanda G grupėje žais su Brazilijos, Šiaurės Korėjos ir Portugalijos futbolininkais. Japonijos ekipai E grupėje burtai lėmė Olandijos, Danijos bei Kamerūno futbolo rinktines.