2010 06 08

Solidžios anglų ir brazilų pergalės repeticijose prieš pasaulio futbolo čempionatą (video)

Vieni pasaulio čempionato favoritų brazilai pasirengimą pirmenybėms baigė įspūdinga pergale 5:1 prieš Tanzaniją.
Robinho nugalėtojams pelnė du įvarčius
Robinho nugalėtojams pelnė du įvarčius. / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Tai buvo paskutinysis draugiškas mačas, per kurį treneris Dunga galėjo išbandyti visus savo futbolininkus. Startas finaliniame etape jų laukia birželio 15 dieną dvikova su Šiaurės Korėja.

Pirmasis įvartis pelnytas sužaidus vos 10 minučių – jį įmušė Robinho, nors atrodė, kad prieš tai žaidėjas lietė kamuolį ranka. 33-ią minutę tas pats Robinho po Michelio Bastoso perdavimo padvigubino skirtumą, o tik antrame kėlinyje aikštėje pasirodęs Ramiresas po reido iš kairiojo krašto 52-ą minutę įtvirtino pranašumą.

75-ą minutę Kaka po perdavimo iš krašto ketvirtą kartą nuginklavo varžovų vartininką ir, nors Tanzanijai pavyko sušvelninti skirtumą smūgiu galva pakėlus kampinį, Ramiresas baigė triuškinimą įmušdamas penktą įvartį.

Kitame treniruočių pobūdžio mače Anglija 3:0 nugalėjo Pietų Afrikos lygos „Platinum stars“ klubą.

Įvarčius nugalėtojams 12 tūkstančių žiūrovų akivaizdoje pelnė Jermainas Defoe, Joe Cole'as ir Wayne'as Rooney.