Vokietijos rinktinės vartininkas prisipažino apgavęs teisėją (video)

M.Neueris suklaidino teisėją
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / M.Neueris suklaidino teisėją.
0

Vokietijos nacionalinės komandos vartininkas Manuelis Neueris sakė, kad pasaulio futbolo čempionato ketvirtfinalio rungtynėse su Anglija padarė viską, kad arbitras neįskaitytų Franko Lampardo įvarčio, rašo anglų leidinys „The Daily Mail“.

M.Neuerio žodžiais, kamuolys kirto vartų liniją, tačiau jis sąmoningai elgėsi taip, lyg įvarčio nebuvo, ir supainiojo teisėją.

38-ą mačo minutę rezultatui esant 2:1 vokiečių naudai iš toli F.Lampardo smūgiuotas kamuolys pataikė į skersinį, nusileido už vartų linijos, dar kartą pataikė į skersinį ir išlėkė į aikštę. M.Neueris pagavo kamuolį ir greitai pratęsė žaidimą. Teisėjas Jorge Larrionda iš Urugvajaus įvarčio neįskaitė.

M.Neueris sakė, kad stengėsi nekreipti dėmesio į teisėją ir veikė labai greitai. Vartininkas tikino, kad jo elgesys galėjo įtikinti J.Larriondą, kad kamuolys nekirto vartų linijos. Galiausiai rungtynėse baigėsi 4:1 vokiečių naudai.

Vokietijos rinktinės vartininkas M.Neueris pasakojo, kad pamatė minėto epizodo vaizdo įrašą po rungtynių dopingo kontrolės kambaryje. Įsitikinęs, kad įvartis vis dėlto buvo, jis pašmaikštavo, kad kamuolys už vartų linijos buvo atsidūręs „per metrą ar du“.

Įveikę Anglijos rinktinę vokiečiai pasaulio čempionato ketvirtfinalyje stos į dvikovą su Diego Maradonos treniruojama Argentinos nacionaline komanda. Rungtynės vyks liepos 3 dieną Keiptaune.

Prieš ketverius metus vokiečiai ir argentiniečiai taip pat susigrūmė pasaulio čempionato ketvirtfinalyje. Tuomet normalus rungtynių laikas ir pratęsimas baigėsi esant lygiam rezultatui – 1:1, o 11 m baudinius taikliau mušė vokiečiai.