Publikuota: 2013 vasario 15d. 09:56
15min.lt

Perkamiausi automobiliai lizingu – naudoti „Volkswagen“, „Audi“ ir BMW

Automobilių finansavimo paslaugą „Pirk autolizingu“ teikiančios finansų įstaigos „General Financing“ statistika rodo, kad šiuo metu populiariausi naudoti lengvieji automobiliai, kuriuos išsimokėtinai norėtų įsigyti Lietuvos gyventojai, yra „Volkswagen“, „Audi“, BMW, rašoma bendrovės pranešime spaudai.
„Audi A6“
Wikipedia.org nuotr. / „Audi A6“

Būtent šių automobilių žmonės dažniausiai ieškojo transporto skelbimų portaluose ir  naudojosi ten integruota „General Financing“ „Pirk autolizingu“ skaičiuokle bei kreipėsi į bendrovę norėdami juos įsigyti išsimokėtinai. Pasak „General Financing“ generalinio direktoriaus Konstantino Balakino, pastebėtos automobilių paieškos ir noro juos įsigyti tendencijos tik dar kartą įrodo, kad „Volkswagen“, „Audi“ ir BMW išlieka lietuvių tautos automobiliais. Trokštamiausi yra tokie automobilių modeliai kaip  „VW Golf“ ir „VW Passat“, „Audi A4“ ir „Audi A6“, BMW 530 ir BMW 725.

Vidutinė norimų automobilių rinkos vertė siekia 4 tūkst. – 14 tūkst. litų, žmonės ieško vidutiniškai 6–10 metų senumo transporto priemonių. „Turėdami galimybę išsimokėtinai įsigyti neriboto amžiaus automobilį, žmonės ieško ir brangesnių modelių. Jie renkasi didesnius, talpesnius visureigius, vienatūrius, kurie vidutiniškai kainuoja nuo 25 iki 40 tūkst. litų, – teigia K. Balakinas. – Įdomu tai, kad norėdami brangesnių modelių, lietuviai vis tiek dažniausiai renkasi tų pačių, mūsų šalyje populiariausių gamintojų, tokių kaip BMW, „Volkswagen“, „Audi“ ar „Opel“ automobilius. Tuo tarpu prieš gerus metus dažniau figūravę „Lincoln“, „Infinity“, „Porsche“, taip pat „Lexus“ ir „Dodge“ šiuo metu yra ne tokie paklausūs tarp svarstančiųjų išsimokėtinai pirkti brangesnę transporto priemonę“. 

Bendra „General Financing“ paslaugos „Pirk autolizingu“ statistika rodo, kad pirkdami išsimokėtinai automobilius, žmonės dažniausiai skolinasi apie 9 tūkst. litų, už transporto priemonę jie nori išsimokėti vidutiniškai per 4 metus. 

Naudodamiesi „General Financing“ paslauga „Pirk autolizingu“ šalies gyventojai gali pasiskolinti iki 40 tūkst. litų neriboto amžiaus lengvajam automobiliui, motociklui, motoroleriui ir net žemės ūkio technikai įsigyti. „Pirk autolizingu“  išsimokėtinai galima įsigyti transporto priemones tiek iš juridinių, tiek iš fizinių asmenų. Paslauga teikiama visuose „General Financing“ klientų aptarnavimo skyriuose, taip pat bendrovės partnerių automobilių pardavimo vietose.

Skaityti visus komentarus 28
Komentuoti straipsnį
Žymės: Lizingas
PRISIMINTI
ATSTATYTI
Pranešti klaidą
Pažymėkite klaidą tekste, pele paspaudę kairijį pelės klavišą
Užpildykite klaidos formą ir išsiųskite
Komentuoti
* - privalomi laukai

Komentaras įrašytas

Naujausi komentrai

Skaityti visus komentarus 28
Komentarų nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Kategorijos pabaiga