Publikuota: 2011 kovo 24d. 18:35
15min.lt

Geriausio Lietuvos lenktynininko Kazimiero Vasiliausko sezoną gaubia nežinia

Nors naujasis sezonas jau ant nosies, geriausias Lietuvos lenktynininkas Kazimieras Vasiliauskas nežino kur varžysis šiame sezone. Pernai ketvirtą vietą „Formulės-2“ čempionate užėmęs talentingas 20-metis nekantriai laukia žinių iš savo vadybininkų ir neatmeta net blogiausio scenarijaus – nelenktyniauti niekur. „Viskas paaiškės per artimiausias tris savaites“, – 15min.lt ketvirtadienį prisipažino Kazimu pravardžiuojamas pilotas.
Kazimieras Vasiliauskas
SPORT1 nuotr. / Kazimieras Vasiliauskas

Du metus iš eilės geriausiu Lietuvos lenktynininku išrinktas K.Vasiliauskas neslepia, jog didžiausias trukdis yra pinigai. „Svarbiausia – finansai, kurie viską ir nulems. Kiek jų bus, ten ir važiuosime. Nebus – nevažiuosime niekur. Viskas labai paprasta“, – pasakojo pilotas.

Pernai ketvirtą vietą „Formulės-2“ čempionate užėmęs lietuvis atviravo, jog svarsto daugybę variantų. „Mano tikslas – būti profesionaliu sportininku. Kokiomis priemonėmis ir kokioje serijoje lenktyniaudamas tai pasieksiu – nėra per daug svarbu. Žinoma, norisi važiuoti, kuo aukštesnėje serijoje. GP2 serija – dėl finansų nerealus variantas. Kiti variantai – „World Series by Renault“, „Formulė-2“ ir daug kitų serijų“, – sakė K.Vasiliauskas.

Kazimas prisipažino nekantriai laukiantis ir naujojo „Formulės-1“ sezono, kuris jau šį savaitgalį startuos lenktynėmis Melburne (Australija).

„Jau rytoj kelsiuosi pusę keturių ir žiūrėsiu treniruotę. Labai intriguoja prieš šį sezoną padarytos naujovės, kurios lenktynes turėtų padaryti įdomesnėmis ir joms suteikti daugiau veiksmo. Taip, pernai intriga išliko iki paskutinio etapo, tačiau pačios lenktynės būdavo nuobodžios. Iš pasikeitimų išskirčiau naująsias padangas ir galinio sparno bei KERS sistemas. Manau, jog lenkimų bus kur kas daugiau. Kas taps čempionu? Negaliu pasakyti, bet mano simpatijos priklauso Fernando Alonso iš „Ferrari“. Manau, jog jo galimybės triumfuoti šiemet yra labai didelės“, – kalbėjo K.Vasiliauskas.

Skaityti visus komentarus 8
Komentuoti straipsnį
PRISIMINTI
ATSTATYTI
Pranešti klaidą
Pažymėkite klaidą tekste, pele paspaudę kairijį pelės klavišą
Užpildykite klaidos formą ir išsiųskite
Komentuoti
* - privalomi laukai

Komentaras įrašytas

Naujausi komentrai

Komentarų nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Kategorijos pabaiga