Publikuota: 2012 vasario 22d. 07:47 / F-1.LT
 
Michaelis Schumacheris, „Mercedes“
„Scanpix“ nuotr.  / Michaelis Schumacheris, „Mercedes“

„Mercedes“ tikslas: trejetukas ir apdovanojimų pakylos

 
 
Didinti straipsnio tekstą Mažinti straipsnio tekstą

„Mercedes“ komandos vadovas Rossas Brawnas naujojo bolido pristatymo metu pažymėjo, kad ekipa šiemet privalo pasirodyti geriau nei pirmuosius du savo gyvavimo sezonus ir nuolat kautis dėl vietų ant apdovanojimų pakylos.

Komandoje – inžinierių žvaigždynas

Specialistas neslėpė daug vilčių siejantis su praėjusiais metais komandą sustiprinusia inžinierių trijule: buvusių „Ferrari“ technikos direktoriumi Aldo Costa, anksčiau analogiškas pareigas „Renault“ ėjusiu Bobu Bellu ir buvusiu Adriano Newey dešiniąja ranka „Red Bull“ Geoffu Willisu.
„Turime eiti į priekį. Nei vienas mūsų nėra patenkintas pasikartojančia ketvirtąja vieta. Ne dėl to esame čia. Turime eiti į priekį. Esu visai tikras, kad su turima stiprybe, su turimais ištekliais ir vystoma komanda galime tai pasiekti“, – kalbėjo britas.

„Manau, kad svarbus dalykas man yra atliktas komandos sustiprinimas. Palyginus su situacija prieš dvylika mėnesių, turime daug gilesnę inžinierių komandą, ypač prisijungus Bobui Bellui, Geoffui Willisui ir Aldo Costai.“

Mažiausias tikslas šiemet – nuolat kautis dėl vietų ant apdovanojimų pakylos

„Turėjome puikią labai protingų inžinierių komandą, tačiau papildoma branda ir stiprybė suteikia man pasitikėjimo, kad stipriau susidorosime su bet kokiais iššūkiais“, – vylėsi jis.

„Nežinau, kur rikiuotėje atsidursime su šiuo bolidu. Jaučiuosi visai ramiai dėl to, ką padarėme, tačiau, kad ir kokia būtų mūsų padėtis, esu tikras, kad reaguosime daug stipriau nei praeityje.“

Pasiruošę kovoti dėl vietų ant pakylos

R. Brawnas neslėpė, kad mažiausias tikslas šiemet – nuolat kautis dėl vietų ant apdovanojimų pakylos, kur paskutinį kartą buvo lankytasi tik triskart 2010 m.

„Esame tikrai pasiruošę kovoti dėl vietų ant pakylos. Bet kuri pasaulio čempionato nelaimėjusi komanda turi aiškintis, kaip galėtų patobulėti, sustiprėti ir pasiekti geresnių rezultatų. To sieki net ir laimėjęs pasaulio čempionatą, o jei nelaimi lenktynių ar čempionato, tuomet galbūt tau reikia dar didesnės pažangos“, – aiškino komandos vadovas.

„Svarbiausia yra nesugriaunant to, ką jau turi, sukurti kažką stipresnio, į ką mes labiausiai ir esame sukoncentravę savo dėmesį. Komandoje jau turime tikrai puikių žmonių. Jaučiausi ramus, įtraukdamas Geoffą, Aldo ir Bobą, nes žinojau, kad šie žmonės ne tik pritaps esamoje struktūroje, bet ir ją pagerins bei sustiprins.“

Naujasis bolidas – akivaizdus žingsnis į priekį

Antradienį pristatytą naująjį „Mercedes W03“ bolidą R. Brawnas pavadino akivaizdžiu žingsniu į priekį, lyginant su, jo žodžiais, drąsiu ir radikaliu pirmtaku.

„Neskaitant išsiskiriančios nosies, kuri tikrai nebuvo pageidauta, „F1 W03“ yra gana elegantiška dabartinių taisyklių interpretacija bei akivaizdus žingsnis į priekį lyginant su pirmtaku projektavimo detalumo ir subtilumo prasme“, – aiškino specialistas.

„Praėjusiais metais mes sukūrėme labai drąsu bolidą. Nors jo radikalūs elementai ne visuomet atnešdavo lauktų rezultatų, sukaupta patirtis buvo neįkainojama kuriant 2012-ųjų automobilį“, – pridūrė jis.

 

 
 

Susijusios naujienos

Tavo komentaras

 
Tyrimai: per mažai pripūstos padangos sukelia daugybę avarijų

Tyrimai: per mažai pripūstos padangos sukelia daugybę avarijų

Šiandienines padangas galime pavadinti tikrais technologijų stebuklais. Jos pagerina automobilio savybes bei padeda sumažinti degalų sąnaudas. Tačiau padangos gali ne tik padėti, bet ir pakenkti saugumui.
Skaitykite daugiau...

„Opel“ ketina gaminti „Chevrolet“ automobilius

„Opel“ ketina gaminti „Chevrolet“ automobilius

„General Motors“ priklausantis „Opel/Vauxhall“ padalinys Europoje yra atviras deryboms dėl aljanso su „Peugeot-Citroen“ koncernu. Tai - planas ateičiai. Šiandien mažus gamyklų pajėgumus GM nusprendė kompensuoti „Opel“ gamyklose gaminami „Chevrolet“ automobilius.
Skaitykite daugiau...

Sveiki atvykę į Ukrainą!

Sveiki atvykę į Ukrainą!

Rusija – ne ta šalis, kurioje negaliotų jokie greičio limitai. O ir rusams svečiose šalyse nėra išimčių leidžiančių važiuoti kiek širdis geidžia. Šmaikštūs Ukrainos policininkai apie tai informavo nepakaltinamais bandžiusius apsimesti jaunuosius rusus.
Skaitykite daugiau... 5 Video

Magistralėje Kaunas-Klaipėda daugėja didesniam greičiui pritaikytų ruožų

Magistralėje Kaunas-Klaipėda daugėja didesniam greičiui pritaikytų ruožų

Atsižvelgiant į naujai įrengtas eismo saugos priemones, nuo gegužės 23 d. magistralėje Kaunas-Klaipėda, apie 7 km ilgio ruože netoli Klaipėdos, didinamas leistinas automobilių greitis.
Skaitykite daugiau... 8

„Lola Cars Intenational“ paskelbė bankrotą

„Lola Cars Intenational“ paskelbė bankrotą

„Lola Group Holdings“ koncernas paskelbė jam priklausančios dalies, lenktyninius automobilius gaminančios kompanijos „Lola Cars International“ bankrotą.
Skaitykite daugiau...

„Ferrari“ mini 250 GT modelio šešiasdešimtmetį

„Ferrari“ mini 250 GT modelio šešiasdešimtmetį

Turbūt daugelis nė nemirktelėję galėtų pasakyti, kad 250 serijos modeliai „Ferrari“ kompanijos istorijai yra labai svarbūs. Šiemet „Ferrari“ švenčia šių išskirtinių modelių, įskaitant GTO, „Testa Rossa“, „Luso“ bei „California Spyder“, šešiasdešimties metų jubiliejų.
Skaitykite daugiau... Nuotraukos

„Bentley“ į Dakarą nori važiuoti su modifikuotu „Touareg“

„Bentley“ į Dakarą nori važiuoti su modifikuotu „Touareg“

Neseniai pasirodė pranešimai, kad „Bentley“ ketina atsigręžti į savo šaknis ir sugrįžti į Le Mano lenktynes. Tačiau tai ne vienintelis kompanijos autosporto planas – „Bentley“ ketina dalyvauti ir 2013 m. Dakaro ralyje.
Skaitykite daugiau...

Pirmasis Lietuvoje pagamintas elektra varomas furgonas

Lietuvoje pagamintas elektra varomas furgonas

Antradienį Vilniaus parodų centre „Litexpo“ prasidėjusioje tarptautinėje transporto, logistikos ir telematikos parodoje „TransBaltica 2012“ pačia „žaliausia“ naujiena pretenduoja tapti naujas Lietuvos bendrovių „Transmitto“ ir „Elinta“ projektas – elektrinis „Iveco Daily” krovininis furgonas. Šis pirmasis Lietuvoje sukurtas elektra varomas krovininis automobilis viešumoje šiandien pristatomas pirmą kartą.
Skaitykite daugiau... 2

Lietuvos mažųjų autobusų gamintojai sparčiai plečiasi į Vakarus

Lietuvos mažųjų autobusų gamintojai sparčiai plečiasi į Vakarus

Lietuvoje prasidėjus krizei ir susitraukus vietinei rinkai, komercinės paskirties automobilius gaminanti ir perdaranti UAB „Altas komercinis transportas“ pradėjo aktyviai ieškoti galimybių, kaip savo produktus realizuoti užsienio šalyse. Šiemet kompanija džiaugiasi akivaizdžiu augimu ir sparčia plėtra Vakarų Europos šalyse.
Skaitykite daugiau... 3

„Mercedes“ patvirtino: domimės Paulu di Resta

„Mercedes GP“ patvirtino: domimės Paulu di Resta

„Formulės-1“ kuluaruose netyla kalbos, kad kitame sezone „Mercedes“ ekipoje Michaelį Schumacherį gali pakeisti „Force India“ komandos pilotas Paulas di Resta.
Skaitykite daugiau...

„Vilniaus ralio“ greičio ruožų vaizdo siužetai

„Vilniaus ralio“ greičio ruožų vaizdo siužetai

Skaitykite daugiau... Video

„Dacia“ pristato „Dokker“ ir „Dokker Van“ modelius

„Dacia“ pristato „Dokker“ ir „Dokker Van“ modelius

Kasablankos automobilių parodoje „Dacia“ pristatė du naujus modelius – universalų keleivinį „Dokker“ vienatūrį ir nedidelį, bet praktišką krovininį „Dokker Van“ miniveną.
Skaitykite daugiau... 1

BMW 650Mercedes-Benz
Audi, A6Audi, S3