Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Du kačiukai iš Lazdynų ieško naujų namų

Picius ir Tigriukas
„Lesės“ nuotr. / Picius ir Tigriukas
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Šie du kačiukai dar mažiukai buvo rasti gatvėje, prie vieno daugiabučio Lazdynų mikrorajone, Vilniuje. Moteris, kuri juos globoja, gyvena pirmame aukšte ir nėra abejinga beglobiams gyvūnams, todėl dažnai priglaudžia iš lauko atneštus gyvūnus.

Šiame daugiabučio kieme nemažai kačių, todėl kasmet vis atsiranda koks nors mažylis, kuriam prireikia pagalbos.

„Lesės“ nuotr./Zinos Picius
„Lesės“ nuotr./Zinos Picius

Didesnis katinas Picius pas savo globėją gyvena jau gana ilgai – apie metus. Globėjos teigimu, rastas kačiukas jai pasirodė naminis, nes buvo nebaikštus, prižiūrėtas. Dabar katinas apie 1 m. amžiaus, sveikas, gražaus kailiuko, ramaus būdo, draugiškas. Nėra baikštus, nebijo svetimų žmonių. Įdomiausia yra tai, kad nors gyvena pirmame aukšte ir turi galimybę iššokti per langą į kiemą, katino laukas visai netraukia, jis mieliau sėdi saugioje vietoje ant palangės prie atviro lango ir įdėmiai stebi aplinką.

„Lesės“ nuotr./Tigriukas
„Lesės“ nuotr./Tigriukas

Picius labai tvarkingas, naudojasi kraiko dėže, elgiasi ramiai. Globėjos teigimu, maistui yra šiek tiek išrankus, bet yra pripratintas ėsti tą, ką gauna, nes globėja neturi galimybės palepinti jo skanesniu ėdalu. Katinas mėgsta žmogaus draugiją, pats ateina pabendrauti, tačiau nėra įkyrus. Gerai sutaria su globėjos vaiku, taip pat neskriaudžia mažo kačiuko ir toleruoja šunis.

Mažesnis kačiukas vadinamas Tigriuku, jam apie 3 mėn. Labai mielas, pratęs prie žmogaus draugijos. Taip pat rastas lauke. Kieme jį rado vaikai, laikė jį rūsy, o vėliau kačiukas atkeliavo pas savo dabartinę globėją. Tigriukas atrodo sveikas, taip pat moka naudotis kraiko dėžute.

Abiems gyvūnams ieškome naujų namų, nes dėl finansinių kliūčių globėja negali jų pasilikti. Ji tikisi rasti jiems gerus pastovius namus. Globėjos tel. 8 606 07038.

Daugiau „Lesės“ dovanojamų gyvūnų rasite čia.

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min