Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kalytė Bela (atnaujinta kovo 23 d., nuotraukos)

Kalytė Bela
„SOS gyvūnai“ nuotr. / Kalytė Bela
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Bela turėjo būti užmigdyta. Nuo tokio likimo ją išgelbėjo savanorės, todėl šiuo metu ji yra globojama Kaune. Tačiau tik laikinai. Belai reikia naujų namų. Kalytė Bela yra labai miela ir graži taksų mišrūnė.

Bela labai miela, draugiška, lipšni, paklusni ir visada linksma. Kalytė puikiai sutaria su vaikais ir su kitais gyvūnais. Vaikams ji geranoriška ir draugiška, net ir patiems mažiausiems vaikučiams timptelėjus Belą už kailiuko, kalytė buvo labai atlaidi jos „minkštumą“ ketinusiam išbandyti mažyliui. Ši kalytė yra sargi, naujoje laikinosios globėjos Dianos aplinkoje greitai suprato, kada į šiuos namus ateina svetimi, ir tai parodo balsu.

Bela būtų puiki bet kurių namų sargė. Tačiau lauke, pririštai prie būdos, Belai – ne vieta, nes ji – namų, o ne kiemo sargė.

Kalytė adaptuojasi prie naujųjų namų greitai. Laikinoji globėja Diana pasakoja, kad tik pirmą naktį svetimuose namuose kalytė šiek tiek painkštė. Kalytei patinka pasivaikščiojimai lauke, tačiau kol kas jai, matyt, neramu, nes vis tikrina, ar laikinoji globėja eina šalia, ar kur nors nedingo. Bela nėra išranki maistui (turbūt niekuomet ir nebuvo lepinama).

Jeigu ieškote ištikimo, prieraišaus šuns ir idealaus namų šeimininko, Bela Jūsų laukia.

Norintys priglausti Belą, kreipkitės į savanorę Dianą (www.sos-gyvunai.lt).

Diana – 862874568

Jei norėtumėte apsilankyti ir susipažinti su jų globojamais gyvūnais ar prisidėti prie kasdieninės gyvūnų priežiūros, labai prašome prieš tai susitarti dėl tinkamo laiko.

Vien per praėjusius metus „SOS gyvūnai“ komanda išgelbėjo šimtus beglobių gyvūnų ir surado jiems šiltus namus. Jų istorijas rasite www.sos-gyvunai.lt gelbėjimo dienoraščiuose. Kviečiame ir Jus prisijungti prie neabejingųjų ir tapti mylinčio gyvūno mylinčiais šeimininkais.

Daugiau Belos nuotraukų žiūrėkite čia.

Daugiau „SOS gyvūnai“ dovanojamų šunelių nuotraukų ir aprašymų rasite čia.

Papildyta kovo 23 d. Bela galų gale sulaukė savo valandos ir savo šeimininko. Ji jau išsikraustė į naujus nuosavus namus.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min