Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Katytė Doli kviečia arbatos

Katytė Doli
GGT „Pifas“ nuotr. / Katytė Doli
Šaltinis: GGT „Pifas“
0
Skaitysiu vėliau
A A

Nesistenkite manęs įtikinti, kad arbatos arba kavos popietės išėjo iš mados. Aš jas rengiu kiekvieną dieną. Pasikviečiu visas pažįstamas kates, gyvenančias netoliese. Šį kartą kviečiu apsilankyti ir Jus.

Prisėskite ir galėsime pasišnekučiuoti. Aš – skudurinė katytė Doli. Taip globėjai mane praminė dėl mano elgesio pirmosiomis dienomis – gulėjau jų rankose visai sudribusi.

Ko norėtumėte: kavos, arbatos? Moku ne tik puikiai ruošti gėrimus, bet ir gaminti maistą. O dar labiau mėgstu ir puikiai moku valgyti. Tačiau mano figūra puiki, nes ne tik nusnaudžiu grožio miego (ko reikia visoms katytėms), bet ir užsiimu grožio mankšta. Pirmyn atgal po namus. Su kita kate, su pelyte, kamuoliuku.

Visi, kas nori, gali prisijungti prie mano žaidimų. Priimčiau net ir šunį, jei atsirastų norintis. Bet su žmonėmis sunkiau: mieliau su jais išgeriu puodelį kavos ar suvalgau pyragaitį. Jie tokie nerangūs, kai mėgina bėgioti. O štai gulintys – visai kas kita. Prie jų galima ir prisiglausti, ir meiliai pamurkti. O tai aš tiesiog dievinu. Tačiau nesu iš tų neišauklėtų kačių, kurios, vos išvydusios nepažįstamą žmogų, puola meilintis ir glėbesčiuotis.

Mano nuomone, su nepažįstamaisiais reikia elgtis atsargiai, todėl pirmosiomis dienomis naujuose namuose būnu įsibaiminusi – nežinia, ko sulauksi iš tų dvikojų (pūkuotuosius keturkojus suprantu kur kas geriau, nes tarp jų užaugau). Bet jeigu galite palaukti kelias dienas, jei turite plaukų šepetį ir pakankamai meilės man, lengvai susidraugausime. O jei vėliau dar ir skanumynais pavaišinsite, pažadu, mano širdelė bus Jūsų.

Keksiuką? Vyšnių pyrago ar crème brûlée? Prisijunkite ir su manimi spėsite visų gėrybių paragauti.

Doli

Katytė Doli yra dovanojama. Dėl jos kreipkitės į Gyvūnų gerovės tarnybą „Pifas“ telefonu 8 681 40309 arba el. pašto adresu gyvunai@pifas.org.

www.pifas.org

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min