Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Nuo kilpos nukentėjusios katytės istorijos tęsinys (atnaujinta liepos 12 d.)

Sintija po operacijos
LGGD nuotr. / Sintija po operacijos
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Po mėnesį trukusio gydymo vienos letenėlės netekusi katytė Sintija (tokį vardą jai davė gelbėtojai) jaučiasi daug geriau ir netrukus galės palikti veterinarijos gydyklą, tačiau dabar jai reikia žmogaus, kuris priimtų šią likimo nuskriaustą būtybę į savo namus.

Apie Sintijos – tuomet bevardės baltos katytės – istoriją rašėme birželio pradžioje. Ji buvo atrasta sužalota Vilniuje, Šaltkalvių gatvėje. Viena katytės letenėlė buvo gangrenavusi, manoma, kad nelaimėlė buvo patekusi į piktavalių paspęstą kilpą ir ilgai nesulaukusi pagalbos. Veterinarijos gydykloje buvo nuspręsta amputuoti sužalotą katytės pėdutę.

Katytė po patirto smurto vis dar gydoma ir laikoma veterinarijos gydykloje. Jos kojelė sveiksta. Odelė aplink žaizdą užsitraukinėja. Nors po operacijos kojelė sutrumpėjo, katytė ja galės remtis, tačiau kieme ar lauke savarankiškai ji jau nebegalės gyventi. Todėl jai labiausiai reikia žmogaus, kuris pasiims ją į namus.

Katytė kasdien stiprėja ir po truputį atsigauna po patirto smurto ir šoko. Tačiau patikėti žmogumi jai dar labai sunku. Dažniausiai Sintija tupi narvo kamputyje esančioje dėžutėje ir iš baimės išpūstomis akutėmis stebi aplinką. Mažylė labai smarkiai nukentėjo, todėl jos didžiulis išgąstis ir nepasitikėjimas tikrai suprantamas.

Mažylė turi labai gražų baltutėlį kailiuką, kuris nupraustas sublizgėjo kaip ką tik iškritęs sniegas, simbolizuojantis naują gyvenimo pradžią. Lietuvos gyvūnų globos draugijos (LGGD) Vilniaus skyrius kreipiasi į visus užjaučiančius ir neabejingus mūsų mažųjų likimams – padėkite surasti mažajai Sintijai namučius, padėkite patikėti mažam išsigandusiam gyvybės kamuoliukui, kad yra gerų ir užjaučiančių žmonių. Sintija labai laukia savo gelbėtojo, savo šeimininko!

Mažylė gydykloje praleido tikrai labai daug laiko ir už gydymą jau skolinga 700 Lt. Todėl LGGD Vilniaus skyrius kreipiasi ir į tuos, kurie gali ir nori prisidėti pinigine auka prie Sintijos gydymo. Jei norite ir galite paaukoti, perveskite bent kelis litus į LGGD sąskaitą bei nurodykite, kad jie skirti Sintijos gydymui.

Rekvizitai:
Lietuvos gyvūnų globos draugijos Vilniaus skyrius
Registracijos kodas 125535218
Sąskaitos nr. LT 04 7300 0100 0246 4463 („Swedbank“)
Banko kodas BIC-HABALT22

Jeigu kas nors galėtų katytę priglausti visam laikui arba bent laikinai, kol ji visiškai sustiprės, paskambinkite LGGD Vilniaus skyriaus pirmininkei Danutei (8 652 44093) arba Katiai (8 671 44584).

LGGD nuotr./Sintija po operacijos 
LGGD nuotr./Sintija po operacijos

Papildyta liepos 12 d. Atsirado geri žmonės, kurie priglaudė šią katytę. Tačiau kol kas vis dar nesurinkta reikiama suma sumokėti už jos sudėtingą gydymą, išgelbėjusį katytei gyvybę.

Dabar katytei duotas Gilės vardas. Kol kas ji labai baikšti, tačiau tikimasi, kad ilgainiui pripras prie žmonių.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min