Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„SOS gyvūnai“ ieško dviejų pasiklydusių šunelių šeimininkų

Paklydėliai Skarlet ir Tomas
„SOS gyvūnai“ nuotr. / Paklydėliai Skarlet ir Tomas
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Gyvūnų globos organizacijos „SOS gyvūnai“ prieglaudėlėje Vilniuje atsidūrė du gerai prižiūrėti naujokai, netrukus gavę vardus Tomas ir Skarlet. Abu šuneliai segėjo antkaklius, tad tikėtina, kad jie paprasčiausiai pasiklydo, o jų šeimininkai ieško savo augintinių.

Šunelis Tomas aptiktas prie parduotuvės „Thomas Phillip“, tad ir gavo tokį „darbinį“ vardą. Parduotuvės darbuotojai jį matė visą dieną besiblaškantį aplinkui, lyg kažko beieškantį. Neaišku, ar jis buvo specialiai paliktas ar pasiklydo.

Tomas pakankamai stambus, bet nedidelio ūgio – labai nestandartinio sudėjimo šuo. Nepanašu, kad jis būtų pratęs vaikščioti su pavadėliu. Kol kas jis dar jaučiasi nejaukiai, nenori nieko ėsti ir eiti į lauką.

Naujokėlė Skarlet į prieglaudėlę pateko visiškai atsitiktinai. Viena mergina penktadienio vakarą pamatė laisvai belankstantį šunelį, kuriam iš paskos vilkosi pavadėlis. Kadangi Skarlet bėgiojo netoli „SOS gyvūnai“ prieglaudėlės, mergina pamanė, kad tai gyvūnų globėjų augintinė ir atvedė ją. Kaip tyčia Skarlet nė nesipriešino vedama į prieglaudėlę ir netgi džiūgavo kieme sutikusi vieną savanorę.

Skarlet dar labai jauna, ko gero net metų neturinti kalytė. Ji „SOS gyvūnai“ prieglaudėlėje nejaučia jokio diskomforto, draugiškai ir noriai su visais bendrauja – lyg būtų senbuvė. Jau net ir palaida laksto su visais po kiemą. Gal ją čia suras jos šeimininkai. Juk ji segėjo ankakliuką ir pavadėlį, tad tikrai bus paklydusi.

Jei ką nors žinote apie šiuos šunelius ar jų šeimininkus, prašome skambinti telefonu 8 600 76440.

Kiti „SOS gyvūnai“ kontaktai:

Ilona – 8603 33100 ir Goda – 8683 69502.
www.sos-gyvunai.lt
Žalgirio g. 60, Vilnius

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min