Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Toiterjeras ieško nuolatinių namų (atnaujinta vasario 17 d.)

Dovanojamas toiterjeras
LGGD nuotr. / Dovanojamas toiterjeras
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Patinukas ieško naujų namų, nes jį pirkusiems asmenims tapo nebereikalingas dėl neaiškių priežasčių.

Šis šunelis buvo nešamas į „Grindą“ norint atsikratyti. Tačiau „Grindoje“ jo nepriėmė be skiepų knygutės, tad šeimininkams besinešant pasmerktąjį atgal, pakeliui pasitaikė Lietuvos gyvūnų globos draugijos Vilniaus skyriaus gyvybės vagonėlių savanorės. Šeimininkai įbruko šunelį joms į rankas ir tik burbtelėjo rusiškai: „Ar šuo jums reikalingas?“

Buvo tamsu, todėl nesimatė, kad šuneliui yra odos pakenkimų – yra išplikusių plotų. Skubiai nuvežus šunelį į veterinarijos kliniką, ten patyręs odos ligų daktaras nustatė, kad šunelis neturi jokių išorinių parazitų (vėlesni išmatų tyrimai parodė, kad ir vidaus parazitų neturi). Pakenktų plotų plaukų mėginyje rasti liuminiscensuojantys vaistai, t. y. vaistai skirti žmonėms nuo grybelio. Daktaras nustatė intoksikaciją nuo tų vaistų, kuri pasireiškė plaukų netekimu įvairiose kūno vietose.

Globėjai, pas kuriuos apsistojo šunelis, pastebėjo, kad jis prašo maistelio nuo žmogaus stalo, tad galima įtarti, jog šunelis buvo maitinamas nuo bendro žmonių stalo, jam nuo kažkokių produktų prasidėjo alergija ir žmonės nepasitarę su veterinaru nusprendė pagydyti šuns „grybelį“ savo vaistais. Kai jis pradėjo dar labiau plikti, galbūt išsigando, kad padėtis jau nepataisoma, tad gal reiktų juo atsikratyti, kad šunelis neužkrėstų savo „baisiomis ligomis“.

LGGD nuotr./Dalis šunelio nugaros kol kas yra nuplikusi.
LGGD nuotr./Dalis šunelio nugaros kol kas yra nuplikusi.

Padaryti tyrimai apie vidaus organų pakenkimus yra optimistiški, gyvybiškai svarbūs organai nėra pažeisti, kaip galėjo pakenkti žmogaus vaistai.

Taigi 5 metų, kastruotas, sveikas (tik reikia laiko, kad ataugtų plaukučiai) šunelis ieško pastovių namų, sveria jis tik 2 kilogramus. Šunelis meilus, prieraišus, sargus. Nemėgsta būti vienas. Jį reikia dažnai vedžioti į lauką, nes nėra tinkamai išauklėtas. Sutaria su kitais gyvūnais.

Laukiame skambučių iš tvirtai apsisprendusių suaugusiųjų ir ne pirmo įspūdžio sužavėtų žmonių (tikimės vilniečių, kad būtų galimybė lankyti šunelį ir stebėti jo likimą), kurie tinkamai galės prižiūrėti šunelį, nes tokių šunelių priežiūra yra nepigus malonumas, jam turi būti duodamas specialus maistelis, jis turi būti kasmet skiepijamas, vedamas profilaktinei apžiūrai pas veterinarijos gydytojus ir panašiai.

Labai tikimės, kad būsimieji šeimininkai galės apmokėti skolą (210 Lt), susidariusią klinikoje diagnozuojant ir gydant šio šunelio negalavimus, taip paremdami ne tik šį šunelį, bet ir gyvūnų  prieglaudą, kuri rūpinasi nereikalingų gyvūnų likimais.

Papildyta vasario 17 d. Šunelis jau rado naujus namus.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min