Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Vienodas keturių katinėlių likimas – išduoti šeimininkų

Reg. Nr. 306
LGGD nuotr. / Reg. Nr. 306
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Jeigu ieškote sau augintinio, jeigu norėtumėte į savo namus įsileisti mielą ir švelnų keturkojį, Lietuvos gyvūnų globos draugijos Vilniaus skyriaus savanoriai prašo atkreipti dėmesį į šiuos katinėlius.

LGGD nuotr./Reg. Nr. 307
LGGD nuotr./Reg. Nr. 307

Visi keturi katinėliai yra jaukūs ir meilūs. Į Vilniaus gyvūnų karantinavimo įstaigą „Grinda“ jie buvo priduoti iš namų. Visi katinėliai skiepyti ir prižiūrėti, tačiau visiems jiems likimas buvo negailestingas – šeimininkai jų atsikratė dėl įvairių priežasčių.

Jeigu šiems katinėliams nepavyks rasti naujų namų, visų jų laukia mirtis.

Katinėlį Grožį į „Grindą“ atnešę šeimininkai pareiškė, kad atsikrato savo augintinio dėl to, jog negali jo išlaikyti. Katinėliui apie metai amžiaus. Naminukas, tvarkingas. Katinėlio registracijos numeris 307.

LGGD nuotr./Reg. Nr. 318
LGGD nuotr./Reg. Nr. 318

Katinėlį Velniuką šeimininkai atidavė, nes išvyksta į užsienį. Katinėlis judrus, žaismingas pukuotukas, moka kai kurias duris atsidaryti. Jis neturi priekinių nagų. Tai reiškia, kad jį gali nuskriausti kitas tame pačiame narve uždarytas bėdulis. Velniukui apie 5 metai. Vargšiuko registracijos numeris 318.

Juodo su baltu kailiuko katinėlį irgi atidavė iš namų. Katinėlis mėgo vaikščioti su pavadėliu po kiemą, kuriame gaudė drugelius, musytes, o dabar jis išduotas ir uždarytas šaltame narve. Jam apie 5 metai. Katinėlio registracijos numeris 306.

Katinėliui Pilkiui 3 metai amžiaus. Kaip ir kiti trys, jis skiepytas. Šeimininkams pabodo, tad ir atidavė į „Grindą“. Buvusio šeimininko apibūdintas, kaip ramus ir tvarkingas katinėlis. Kačiuko registracijos numeris 319.

Visi katinėliai šiuo metu yra „Grindoje“ (L.Giros, 131, Vilnius). Tel.: (8 5) 273 61 88.

LGGD nuotr./Reg. Nr. 319
LGGD nuotr./Reg. Nr. 319

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
KALĖDINIŲ DOVANŲ GIDAS
Parašykite atsiliepimą apie 15min