Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Gal turite būdą, kurią galėtumėte padovanoti Kredai?

Kreda
LGGD nuotr. / Kreda
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Lietuvos gyvūnų globos draugijos (LGGD) Vilniaus skyriaus savanoriai kreipiasi į skaitytojus, klausdami, gal kas turite padovanoti nereikalingą šuns būdą? Joje būtų apgyvendinta LGGD globotinė Kreda.

Vokiečių aviganių mišrūnė Kreda (plačiau apie ją skaitykite čiaLGGD Vilniaus skyriaus gyvybės vagonėliuose prieš kelis mėnesius atsidūrė iš Vilniaus gyvūnų karantinavimo įstaigos „Grinda“. Šeštadienį ji buvo išvykusi į Naująją Vilnią pasisvečiuoti pas žmones, kurie ieško sargo savo sodybai. Deja, bandomojo laikotarpio Kreda neperėjo. Nors LGGD Vilniaus skyriaus savanoriai kalytę apibūdina kaip vieną sargiausių vagonėlių šunelių, buvusių kandidatų į šeimininkus nuomone, ji yra per daug meili.

LGGD nuotr./Bimas
LGGD nuotr./Gyvybės vagonėlių globotinis Bimas prie savo būdos

Taigi Kreda grįžo į gyvybės vagonėlius. Tik štai bėda – visi narveliai vagonėliuose perpildyti. Be to, Kredai vagonėliuose ankštoka, jai reikia būdos. Tris būdas (deja, užimtas) vagonėliai jau turi. Dvi iš jų anksčiau pirko patys savanoriai, o vieną padovanojo geri žmonės. LGGD Vilniaus skyriaus savanoriai prašo: gal atsirastų dar gerų žmonių, kurie galėtų būdą padovanoti ir Kredai. Gal kas turite nereikalingą, tvirtą būdą, o jei ne, gal yra galimybė ją nupirkti ir atvežus padovanoti Kredai?

Būdos reikėtų nemažos. Jos matmenys, kad tiktų Kredai, turėtų būti: ilgis – 100 cm, plotis – 80 cm, o aukštis – 100 cm.

Ta pačia proga LGGD Vilniaus skyrius nori paprašyti: gal kas nors, apsvarstęs galimybes, galėtų laikinai pagloboti gyvybės vagonėlių šunelį Ardą (plačiau apie jį skaitykite čia) arba kokį kitą jų augintinį, kuriam labai reikia individualios priežiūros. Persipildžius gyvybės vagonėliams ir vasaros metu sumažėjus savanorių skaičiui, tokios pagalbos labai reikėtų iš mirties nagų ištrauktiems gyvybės vagonėlių šuneliams.

LGGD Vilniaus skyriaus gyvybės vagonėliai yra įsikūrę „Grindos“ teritorijoje, L.Giros g. 131.

Jeigu galite padovanoti būdą ar kitaip pagelbėti, skambinkite Rasai tel. 8 606 50618.

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
KALĖDINIŲ DOVANŲ GIDAS
Parašykite atsiliepimą apie 15min