Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Iš šulinio išgelbėjo šunį

Nors nežinia, kiek laiko gyvūnas prabuvo šuliny, laimei, jis nė kiek nenukentėjo.
L.Grėblikienės nuotr. / Nors nežinia, kiek laiko gyvūnas prabuvo šuliny, laimė, jis nė kiek nenukentėjo.
Šaltinis: Laikraštis „15 minučių“
0
Skaitysiu vėliau
A A

Atviri ar nesaugiai uždengti šuliniai grasina ne tik žmonėms, bet ir gyvūnams. Vakar už Taikos prospekto 116 namo esančiose pievose atidengtame šulinyje rastas šuo, tačiau jo vietoje galėjo būti ir vaikas ar neapdairus suaugusysis.

Laimė, keturkojis nenukentėjo. Gana atokioje vietoje kone iš po žemių sklindantį šuns lojimą išgirdo atsitiktinai pro šalį einantis vyras. Praeivis nedelsdamast iškvietė Gyvūnų globėjų asociacijos (GGA) specialistus. Šie su gyvūnų priežiūros centro „Nuaras“ darbuotojais keturkojį ištraukė iš šulinio.

Kaip pasakojo GGA vyriausioji specialistė Lolita Grėblikienė, šuo buvo su pavadėliu, tačiau nepažymėtas identifikavimo tatuiruote. Per apžiūrą, būtiną tokiais atvejais, veterinarijos gydytojai nustatė, kad juodos spalvos keturkojis ne vyresnis kaip vienų metų. „Nežinia, ar šuo pats įkrito, ar kas nors įmetė. Nežinia ir kiek laiko jis prabuvo šuliny, nes buvo gerokai praalkęs. Bet kokiu atveju šulinys pavojingas aplinkiniams, nes yra apaugęs žolėmis, atviras“, – sakė L.Grėblikienė.

Kauno miesto savivaldybės Komunalinio ūkio skyriaus vedėjo pavaduotojas Zenonas Girčys teigė, kad apie atidengtus ir pavojų aplinkiniams keliančius šulinius priklausomai nuo to, kur jie yra, reikia pranešti miesto mikrorajonų seniūnams. Tuomet jie imsis atitinkamų priemonių.

Šulinys, kuriame vakar buvo rastas šuo, priklauso Petrašiūnų seniūnijai. Seniūnas Algimantas Vilkevičius pasakojo, kad nors tiek jo vadovaujamos seniūnijos darbuotojai, tiek pats itin dažnai apžiūri apylinkes, bet pastebėti visas problemas sudėtinga, nes teritorija labai didelė. „Nedelsdami pasidomėsime tuo šuliniu, nustatysime, kam jis priklauso, šulinį privalės sutvarkyti jo savininkas“, – sakė A.Vilkevičius.

Komentarai
Temos Šulinys
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
KALĖDINIŲ DOVANŲ GIDAS
Parašykite atsiliepimą apie 15min