Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Įteikti apdovanojimai už švietėjišką veiklą ir nuopelnus globojant ir gelbstint gyvūnus

Kunigas Pranciškus Čivilis su savo globotiniais
VMVT nuotr. / Kunigas Pranciškus Čivilis su savo globotiniais
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Minint spalio 4-ąją – Pasaulinę gyvūnijos globos dieną – Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba apdovanojo žmones, nusipelniusius už švietėjišką veiklą gyvūnų gerovės ir globos klausimais, už ypatingą rūpestį ir pagalbą kenčiantiems ar sužeistiems gyvūnams.

Šiais metais ženklu „Sekime šv. Pranciškaus pavyzdžiu“ apdovanoti:

• Šv. Arkangelo Mykolo bažnyčios Varėnoje klebonas Pranciškus Čivilis – už prieglobsčio ir pagalbos suteikimą benamiams gyvūnams, visuomenės švietimą gyvūnų globos klausimais bei pagalbą, organizuojant Pasaulinės gyvūnijos globos dienos paminėjimą.

• Lietuvos gyvūnų globos draugijos Šiaulių skyriaus pirmininkė Birutė Vaičiulevičienė – už neabejingumą pamestiems, sužeistiems ir neprižiūrimiems gyvūnams bei visuomenės švietimą gyvūnų globos klausimais.

• Kretingos valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos vyriausioji veterinarijos gydytoja Dalia Baužienė – už visuomenės švietimą gyvūnų globos klausimais, gerą ir sąžiningą darbą užtikrinant gyvūnų gerovės reikalavimus.

• Šilutės pradinės mokyklos mokytoja Violeta Lukšienė – už originalius sumanymus organizuojant moksleivių kūrybinę veiklą gyvūnų gerovės klausimais.

VMVT nuotr./Ženklas „Sekime šv. Pranciškaus pavyzdžiu“
VMVT nuotr./Ženklas „Sekime šv. Pranciškaus pavyzdžiu“

• Varėnos valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos viršininkas Donatas Jonauskas – už sąžiningą darbą užtikrinant gyvūnų gerovės reikalavimus ir aktyvų visuomenės švietimą gyvūnų gerovės klausimais.

Už neabejingumą pamestiems, sužeistiems, neprižiūrimiems, kenčiantiems, badaujantiems laukiniams gyvūnams padėkos pareikštos Urkionių kaimo, (Matuizų sen., Varėnos r.) jaunajam ūkininkui Mantui Kierui, VšĮ „Kaštonė“ įkūrėjai Virginijai Kvedarienei, gyvūnų mylėtojams Linui Kisieliūnui, Astai Malakauskaitei, Antaninai Streikauskienei, Nidai Šedienei, Lietuvos medžiotojų ir žvejų draugijos Varėnos skyriaus pirmininkui Stasiui Matijoškai, Alytaus regiono aplinkos apsaugos departamento Varėnos rajono agentūros vedėjui Vytautui Butkevičiui.

Už profesionalią pagalbą gelbstint gyvūnus ir nuolatinį pasiryžimą padėti kenčiantiems gyvūnams padėkos pareikštos Valstybės sienos apsaugos tarnybos prie Vidaus reikalų ministerijos Varėnos rinktinės sargybos būrio pasieniečiui, kinologui Povilui Šaliniui, Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie Vidaus reikalų ministerijos Alytaus apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Varėnos priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos viršininkui Andriui Kandratavičiui bei privačiam veterinarijos gydytojui Arūnui Vaitkevičiui.

Už originalius sumanymus organizuojant moksleivių ir visuomenės švietimą, kūrybinę veiklą gyvūnų globos ir gerovės klausimais padėkos pareikštos Kintų (Šilutės r.) vidurinės mokyklos pradinio ugdymo vyresniajai mokytojai Elmai Petniūnienei, Šilutės rajono Gardamo pagrindinės mokyklos direktorei Reginai Tamošauskienei, Šilutės rajono Žibų pradinės mokyklos mokytojai Renatai Ivaščenkienei, šios mokyklos socialinei pedagogei Dainai Macijauskienei ir Šilutės vaikų lopšelio darželio „Žibutė“ auklėtojai metodininkei Svajonei Maciukevičienei.

Už visuomenės švietimą gyvūnų globos klausimais, nuoširdų ir sąžiningą darbą vykdant gyvūnų gerovės reikalavimų įgyvendinimo valstybinę veterinarinę kontrolę padėkos pareikštos Pakruojo valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos vyriausiajai veterinarijos gydytojai Daivai Šakenienei ir Raseinių valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos vyriausiajam veterinarijos gydytojui Ovidijui Butkui.

Laikraščio „Tauragės kurjeris“ žurnalistei Jovitai Strikaitienei pareikšta padėka už aktyvų visuomenės švietimą gyvūnų gerovės klausimais, o kavinės „Abipus sienos“ savininkui Robertui Šeimiui – už kūrybinius sumanymus, visuomenės švietimą ir pagalbą sprendžiant gyvūnų globos klausimus Marijampolės rajone.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min