Pirmadienis
2015.03.30
@Paulius Sviklas Sveikinimai #LASF su pokyčiais - jų reikia visiems ir dažnai: t.co/1RLt1ch.. #15minlt
@Jurgita Lapienytė Retai gražus lietuviškas filmas, o ir erotikos daugiau nei "50 Shades of Grey". Rekomenduoju Sangailės vasarą #15min t.co/q5WzLKN..
@Audrius Ožalas Leos Caraxas kalba nedaug, linkęs viską palikti filmams. Susitikimas po "Šventųjų motorų". #kinopavasaris #15minlt t.co/CNTYiC0..
Vilnius +7°
Daugiau Orai.lt

Jonavoje vyras užkasė tris gyvus šuniukus (nuotraukos)

Išgelbėtus šuniukus šiuo metu prižiūri Kauno gyvūnų globos namų „Nuaras“ darbuotojai
Eriko Ovčarenko/15min.lt nuotr. / Išgelbėtus šuniukus šiuo metu prižiūri Kauno gyvūnų globos namų „Nuaras“ darbuotojai.
A A
Šaltinis: 15min.lt

Net ir visą Lietuvą sukrėtusi šunelio Pipiro drama žmonių neatgraso nuo žiaurių poelgių su gyvūnais. Trečiadienį vakare po vienu iš Jonavos daugiabučių balkonu užkastus gyvus šuniukus išgelbėjo tik kraupų įvykį savo akimis matę vaikai.

Kaune įsikūrusios Gyvūnų globos asociacijos darbuotojai trečiadienį vakare sulaukė skambučio. Telefonu skambinantys vaikai pranešė, kad po prie daugiabučio esančioje pievoje vyriškis užkasė kelis gyvus šuniukus. Į Jonavą išskubėję Gyvūnų globos asociacijos specialistai, nuvykę į įvykio vietą, rado tris itin mažus šunelius, kuriuos iš po žemių jau buvo iškasę vaikai.

„Tos asociacijos darbuotojai paskambino man ir pasiteiravo, ar galėsime priimti tuos šunelius. Pas mus buvo atvežti trys šuniukai, vienas jų, deja, neišgyveno. Iš kraujavimo galima spręsti, kad jis veikiausiai buvo prispaustas ar sutrenktas užkasant“, – spėjo gyvūnų globos ir kontrolės tarnybos „Nuaras“ vadovė Jurgita Gustaitienė.

Du gyvus likusius šunelius apžiūrėjus „Nuaro“ veterinarams, savo namuose juos priglaudė Gyvūnų globėjų asociacijos specialistė Lolita Grėblikienė. Anot moters, vienas iš šuniukų taip pat yra sužeistas, tad ar išgyvens, kol kas neaišku. Gyvūnėlius užkasusio vyro tapatybė kol kas nenustatyta. J.Gustaitienė žadėjo jau artimiausiu metu dėl žiauraus elgesio su gyvūnais kreiptis į Jonavos policiją.

„Po plačiai nuskambėjusios šunelio Pipiro istorijos skambučiai, skundai apie netinkamomis sąlygomis laikomus gyvūnus mus tiesiog plūste užplūdo. Šiais laikais žmonės pasidarė tikrai žiaurūs“, – liūdną faktą konstatavo J.Gustaitienė.

Komentarai: 81
Žymės Šuo
Pažymėkite klaidą tekste, pele paspaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą
x

Pranešti klaidą

x

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą