Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Ko nusipelno šunis erzinęs ir jų globėjams susidoroti grasinęs policininkas?

Vilniaus policija
Andriaus Vaitkevičiaus / 15min nuotr. / Vilniaus apskrities VPK vadovybė suinteresuota, kad sostinės policininkai tinkamai atliktų pareigas, o ir po tarnybos pernelyg neatsipalaiduotų.
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Vilniaus apskrities VPK pradėti keli tyrimai del savaitgalio incidento, įvykusio prie Lietuvos gyvūnų globos draugijos (LGGD) gyvybės vagonėlių. Turėtų paaiškėti ir tai, ar nepersistengė į įvykio vietą iškviestas patrulių ekipažas.

Gluminantis savaitgalio incidentas, kurio metu vienas Vilniaus policininkas, negavęs dovanų šuns, siautėjo sostinės gyvūnų globos įstaigoje, nebus pamirštas.

Ketvirtadienį Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato (VPK) viršininkas Kęstutis Lančinskas naujienų portalui 15min.lt pranešė, jog dėl šio incidento vyksta bent keletas tyrimų.

Pirmiausia nagrinėjamas gyvybės vagonėlių šeimininkų skundas dėl to, kad jie patyrė pareigūno agresiją, nepagarbą ir sulaukė grasinimų.

Be to, anot VPK vadovo, pradėtas specialus vidinis tyrimas, kurio metu siekiama nustatyti bei įvertinti su šiuo incidentu susijusių pareigūnų, atvykusių į įvykio vietą, veiksmus.

Vilniaus apskrities VPK Vidaus tyrimų skyriaus vyriausioji tyrėja Lina Benkienė 15min.lt paaiškino: „Yra etikos kodeksas, kuris reglamentuoja, kaip pareigūnai turi elgtis ne tarnybos metu. Vienu tarnybiniu tyrimu kompleksiškai bus tiriami pareigūno veiksmai bei tuo pačiu tyrimu bus vertinami  patrulių veiksmai.“Yra etikos kodeksas, kuris reglamentuoja, kaip pareigūnai turi elgtis ne tarnybos metu.

Kaip žinoma, sostinės pakraštyje, greta miesto savivaldybei priklausančios įmonės „Grinda“ vadinamųjų gyvūnų globos namų, jau kelis mėnesius glaudžiasi LGGD Vilniaus skyriaus gyvybės vagonėliai.

Vasario 14-ą dieną, sekmadienį, tuose vagonėliuose dirbantiems savanoriams teko kviesti budinčius pareigūnus, nes globos įstaigoje šuns negavęs Vilniaus apskrities VPK Viešosios tvarkos valdybos policininkas (vardas ir pavardė redakcijai žinoma – aut. past.) įsiuto ir grasino susidoroti.

Kad juos aplankė ne šiaip chuliganas, o ne tarnybos metu  negeranoriškai nusiteikęs angelas sargas, gyvūnų globėjai sužinojo tik vėliau.

Tačiau gyvūnų globėjams iš karto buvo įtartinas atvykusio ekipažo elgesys – su triukšmadariu patruliai bendravo pagarbiai.

Incidento kaltininką patruliai išsivežė, tačiau nėra žinių kur. Paprastai pažeidėjai pristatomi į nuovadą ar komisariatą, nustatoma jų tapatybė, patikrinamas blaivumas.

Praėjus kelioms valandoms po incidento vienas iš gyvybės vagonėlių savanorių Egidijus Ostašius nuvyko į teritorinį policijos skyrių rašyti pareiškimo, tačiau jį priėmę pareigūnai neturėjo duomenų, kad visai neseniai pas juos būtų buvęs pristatytas koks nors triukšmadarys iš L.Giros gatvės.

Visokių tokių neaiškumų atlikus Vilniaus apskrities VPK vidinį tyrimą turėtų nelikti.

Andriaus Vaitkevičiaus/15min.lt nuotr./Prie Seimo
Andriaus Vaitkevičiaus/15min.lt nuotr./Savaitgalį gyvūnų globos įstaigą pašiurpinęs pareigūnas per sausio  16-ąją buvo tarp tų, kurie gynė Seimą nuo riaušininkų. 
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min