-35% metinei prenumeratai. Maža kaina - didelė vertė.
Išbandyti
Maža kaina - didelė vertė. Prenumerata vos nuo 1,00 Eur!
Išbandyti

Per tris mėnesius namus rado 44 beglobiai gyvūnai

Per tris veiklos mėnesius naujus namus ir šeimininkus surado 44 beglobiai gyvūnai, kurie buvo apgyvendinti prie Vilniaus „Akropolio“ pastatytame gyvūnų prieglaudos „SOS gyvūnai“ namelyje. Nauja geresnio ir laimingesnio gyvenimo viltis įsižiebė net ir tiems likimo nuskriaustiesiems, kurie gyvendami prieglaudoje buvo gyventojų nepastebimi ir „nurašyti“ kaip per seni keliauti į naujus namus.
Beglobiai šunys
Beglobiai šunys / "SOS gyvūnai" nuotr.

„Mylinčius šeimininkus surado 30 kačių ir 14 šunų. Mūsų didžiausiam džiaugsmui, šeimininkų sulaukė ir tokie šuneliai bei katinukai, kurių mūsų prieglaudoje Minsko plente niekas net nepastebėdavo, tie, kurie pas mus gyveno jau ne vienerius metus. Žmonės nepabūgo paimti net tų kačių, kurios buvo baikščios ir dar šiek tiek laukinės. Galiausiai jas paėmę žmonės su savo augintiniais puikiai susidraugavo ir juos prisijaukino“, – sako organizacijos „SOS gyvūnai“ vadovė Ilona Reklaitytė-Mezenceva.

Bene labiausiai I. Reklaitytė-Mezenceva džiaugiasi dėl padovanotos aštuonerių metų kalytės, kuri visiems atvykusiems į prieglaudą atrodydavo per sena, o prie „Akropolio“ esančiame namelyje buvo visų lankytojų numylėtinė – smagi, žaisminga, gudri. Sumanioji kalytė, vardu Žučka, iš sostinės iškeliavo į Tauragę.

"SOS gyvūnai" nuotr./Beglobis šuo
"SOS gyvūnai" nuotr./Beglobis šuo

„Moteris iš Tauragės atvyko aplankyti dukters ir atvažiavo apsipirkti į „Akropolį“. Lipdamos iš automobilio jos pamatė mūsų namuką. Vedinos smalsumo užėjo. Prasidėjo ilgas pokalbis apie tai, kaip prieš metus mirė moters mylimas šuniukas ir kaip ji nori kito, tačiau sielvartas dar neišnyko ir vis dar kankina prisiminimai. Pabendravome, ir jos pasuko savo keliais, tačiau po valandos užbėgo dukra ir paklausė ko reikia, kad vakare galėtų pasiimti mūsų Žučką. Viską susakiau, bet netikėjau, kad grįš. Vis dėlto grįžo. Niekaip negalėjo pamiršti mūsų Žučkos ir ją pasiėmė į savo namus. Jau sulaukėme padėkos, kad surado nuostabią kalytę – naują savo draugę“, – jausmingą istoriją atskleidžia I. Reklaitytė-Mezenceva.

Laukia dar 130 gyvūnų

Namus suradus tiek daug beglobių augintinių, atsirado nauja viltis ir tikėjimas, kad bus galima suteikti šansą ir padėti didesniam kiekiui namus praradusių, išmestų ir niekam nebereikalingų gyvūnų.

Organizacijos įkurtame namelyje nuolat gyvena apie 15 gyvūnų. Vienam iš gyvūnų radus naujus namus ir naujus šeimininkus, į jo vietą atkeliauja kitas organizacijos globojamas gyvūnas. Šiuo metu organizacija rūpinasi apie 130 beglobių gyvūnų, tad vietos namelyje laukiančių gyvūnų eilė išties ilga.

"SOS gyvūnai" nuotr./Katės
"SOS gyvūnai" nuotr./Katės

Visi prie „Akropolio“ esančiame namelyje gyvenantys gyvūnai yra paskiepyti, sterilizuoti ir išgydyti. Visus juos galima pasiimti į namus, tačiau organizacijos atstovai pasisako už atsakingą gyvūnų globojimą, todėl išsirinkus norimą šuniuką ar katytę, siūlo jo namo neimti iš karto.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Šimtai vyrų kasdien susiduria su erekcijos sutrikimais ar net prostatos vėžio diagnoze – kaip to išvengti?
Reklama
Pirmą kartą per beveik penkiolika metų fiksuotas verslo ginčų augimas – ką tai reiškia verslui?
Reklama
„Daktare, man pašalino tulžies pūslę, tačiau aš nesijaučiu gerai...“
„TOPsport A lygos tribūna“: „Panevėžio“ krizė, karštosios kėdės ir prezidentas svečiuose
Užsisakykite 15min naujienlaiškius