Raudonoji kortelė – papūgai

Anglijoje per rungtynes tarp Hetfieldo ir Hartfordo miestelių futbolo komandų tikrą chaosą sukėlė didelė ryškiai žalia papūga. Dėl jos elgesio sportininkai net keletą kartų buvo priversti stabdyti rungtynes ir jas pradėti iš naujo be teisėjo signalo.
Papūga
Papūga / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Papūga
AFP/„Scanpix“ nuotr./Papūga
AFP/„Scanpix“ nuotr.

Papūgą į rungtynes viena vietos gyventoja atsinešė, kaip ir priklauso, narvelyje. Paukštis pirmo kėlinio metu elgėsi ramiai ir, pasak liudininkų, įdėmiai stebėjo po aikštelę skraidantį kamuolį ir bėgiojančius žaidėjus.

Tačiau prasidėjus antram kėliniui papūga pradėjo mėgdžioti rungtynių teisėją, tiksliai atkartodama švilpuko skleidžiamą garsą. Naujajam „teisėjui" sekėsi puikiai – megžiojimo garsumas buvo toks, kad futbolininkai pradėjo painioti tikro teisėjo ir papūgos švilpimą.

Rungtynes teko laikinai sustabdyti. Žiūrovai buvo apimti euforijos, tačiau paukščio savininkei, deja, stadioną teko palikti.

AFP/„Scanpix“ nuotr./Raudona kortelė

„Per savo karjerą nesu girdėjęs nieko panašaus, – po rungtynių prisipažino teisėjas Gary Bayley. – Ir dar prie tokios žiūrovų minios. Dabar gailiuosi, kad tuo momentu nesusipratau parodyti papūgai raudonosios kortelės. Ji buvo jos verta.“

Jei kam įdomu, po pratęsimo rungtynes rezultatu 5:2 laimėjo Hetfieldo futbolininkai.