Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Lesė“ kviečia tapti organizacijos savanoriu

Griežtinti bausmes už žiaurų elgesį su gyvūnais ragino ir šunys
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / „Lesės“ savanorės pilietinės akcijos metu
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Jei šiuo metu ieškote naujos įdomios veiklos, mylite gyvūnus ir nesate abejingi beglobių gyvūnų padėčiai Lietuvoje, gyvūnų globos organizacija „Lesė“ turi Jums ką pasiūlyti – tapkite organizacijos savanoriu.

Visų pirma ieškome žmonių, kurie galėtų skirti laiko gyvūnų, esančių „Lesės“ prieglaudoje, priežiūrai. Pagrindiniai darbai, kuriuos atlieka savanoriai, yra tokie: gyvūnų maitinimas (maisto pildymas, vandens keitimas), narvelių tvarkymas, šunų vedžiojimas, gydymo procedūros, bendros tvarkos prieglaudoje palaikymas.

Galbūt iš pirmo žvilgsnio darbų  sąrašas neatrodo labai ilgas, tačiau jei pradėtume tikslinti kiekvieną punktą, pamatytume, jog reikalų yra be galo daug ir keli savanoriai, kurie ateina į prieglaudą vienu metu, vos spėja viską atlikti. Samdomų darbuotojų gyvūnų globos organizacijoje „Lesė“ nėra, taip pat neturime griežto grafiko, sudaryto kelioms savaitėms į priekį, kokią dieną koks savanoris privalo būti prieglaudoje. Kiekvienas pats nusprendžia, kada gali ateiti, todėl laiką nuolat deriname.

Organizacijos veikloje gali dalyvauti ir tie žmonės, kurie neturi galimybės lankytis prieglaudoje, bet gali padėti kitais būdais.Tačiau savanorystė tokioje organizacijoje kaip „Lesė“ nebūtinai reiškia, jog tapę savanoriais privalėsite lankytis gyvūnų prieglaudoje. Paminėti darbai žinoma yra vieni svarbiausių ir pagalbos  prieglaudoje visada trūksta, tačiau organizacijos veikloje gali dalyvauti ir tie žmonės, kurie neturi galimybės lankytis prieglaudoje, bet gali padėti kitais būdais.

Kas esate dalyvavę kokios nors kitos organizacijos veikloje, tikriausiai žinote, jog tam, kad organizacija galėtų efektyviai veikti, reikia daug dalykų, tokių kaip, pavyzdžiui, tinkamas darbų paskirstymas ir koordinavimas, viešieji ryšiai, transportas ir pan.

Susisiekite su mumis, jeigu:

 • Galite dėlioti dovanojamų gyvūnų skelbimus į internetinius puslapius, kabinti skelbimus skelbimų lentose mieste;
 • Galite platinti informaciją apie organizaciją ir jos globojamus gyvūnus internete ir ne tik;
 • Galite padėti versdami „Lesės“ tinklapyje esančią informaciją į užsienio kalbas;
 • Fotografuojate, filmuojate ir mokate dirbti su video kūrimo programomis;
 • Kuriate lankstinukus, skrajutes, plakatus;
 • Turite patirties kačių ir šunų gydyme, studijuojate veterinariją;
 • Domitės šunų dresūra ir norite padėti pasiimdami šunis ilgesniems pasivaikščiojimams, užsiėmimams;
 • Galite prisidėti prie benamių kačių sterilizavimo programos „Pagauk – Sterilizuok – Paleisk“ vykdymo (daugiau apie šią programą rasite čia);
 • Galite laikinai pagloboti vieną ar kelis gyvūnus savo namuose;
 • Norite tapti „Lesės“ rėmėju arba galite padėti rėmėjų paieškose;
 • Mėgstate bendrauti ir norite padėti „Lesei“ dalyvaujant įvairiuose renginiuose, parodose;
 • Esate moksleivis ir turite atlikti visuomeninei naudingo darbo praktiką;
 • Išmanote remonto darbus.

Tapę „Lesės“ savanoriu, galėsite prisiimti tiek atsakomybės ir darbų, kiek patys norėsite. Visada bus, ko pasiklausti ir ko paprašyti pagalbos, tačiau mes tikim, kad žmonės patys geriausiai gali nuspręsti, kiek norėtų ir galėtų prisidėti, ir daugiausia širdies į darbą įdeda būtent įgyvendindami nuosavas idėjas. Savanoriai, besilankantys prieglaudoje, turi laikytis nustatytų taisyklių, todėl iš visų savanorių tikimės atsakingumo ir pareigingumo, savarankiškumo.

Neduodame pasirašyti jokių savanoriavimo sutarčių, todėl jeigu dar nesate tikri, kad norite tapti savanoriu tokioje organizacijoje kaip „Lesė“, kviečiame ateiti apsižvalgyti į prieglaudą, kuri bus atidaryta artimiausiu metu (kol kas dar vyksta kapitalinis būsimų prieglaudos patalpų remontas, apie kurį galite pasiskaityti čia) arba susisiekti žemiau nurodytais kontaktais ir pasikalbėti su organizacijos nariais.

Visada labai laukiame naujų savanorių, nes būtent savanorių dėka „Lesė“ gali gyvuoti, globoti gyvūnus, siekti užsibrėžtų tikslų gyvūnų globos srityje. „Lesė“ – tai bendraminčių grupė, kurioje visada bus suprasta Jūsų meilė ir rūpestis gyvūnais ir noras padaryti ką nors, kad beglobių gyvūnų situacija Lietuvoje keistųsi į gerą. Tai puiki vieta susirasti naujų draugų, prasmingai praleisti laisvalaikį, gauti patirties įvairiose srityse, tobulinti savo komandinio darbo įgūdžius.

Mūsų savanorių amžius skirtingas: moksleiviai, studentai, vyresni, tačiau padėti „Lesės“ prieglaudoje galite tik jeigu esate sukakę 16 metų. Jei Jums dar nėra 16 metų, į prieglaudą galite ateiti tik kartu su tėvais arba vyresniais giminaičiais, kurie būtų už Jus atsakingi. Jei Jums dar nėra 18 metų, dėl dalyvavimo mūsų veikloje turėsite gauti rašytinį tėvų sutikimą.

Labai Jūsų lauksime!

Informacija susiekimui:

nariai@lese.lt

Tel. konsultacijai:

8 600 36883 (savanorių koordinatorė Irma)
8 605 33452 (organizacijos direktorė Vesta)

Daugiau informacijos apie mūsų veiklą rasite  www.lese.lt
 

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min