Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Ingridai Kazlauskaitei artimieji ruošia dvigubas dovanas

Ingrida Kazlauskaitė
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Ingrida Kazlauskaitė
0
Skaitysiu vėliau
A A

„Reikia per Kūčias valgyti žirnelius“, – pusiau juokais, pusiau rimtai taria dainininkė , TV laidų administratorė Ingrida Kazlauskaitė. Anot jaunos moters, tuomet ateinančius metus be ašarų sutiksime. „Kad būtų gera nuotaika iki kitų Kūčių, dar labai svarbu prie stalo sėsti susitvarkius, pasikvepinus savo mėgstamu aromatu, atlikus visus nebaigtus darbus – gerumo kupinais delnais“, – šypsosi moteris. Antra Kalėdų diena I.Kazlauskaitei dviguba šventė – jauna moteris antrą švęs 28-ąjį gimtadienį.

– Kalėdų, ar... gimtadienio lauki?

– Labiau Kalėdų (juokiasi). Jau aš jaučiu jas. Iki pilnos laimės trūksta tik sniego, bet tas šventinis metas, kada visi sukrunta ieškoti dovanų, puošia namus, prekyviečių vitrinas, skamba kalėdinės giesmės, įsijungus TV, anonsuojami romantiniai filmai – rodos, kad net ir žmonės tampa geresni. Jaučiu, kad gerumas ir Kalėdų dvasia tvyro ore. 

Gimtadienis – tik toks gražus sutapimas, kad antrąj1 Kalėdų dieną, gruodžio 26-ąją gimiau. Bet, abi dienas švenčiu iš ties su dviguba energija, ir su šeima, ir su draugais, o sveikinimų sulaukiu dar keletą dienų ir, be abejo, dvigubų dovanų.

– Pakuždėk, kokių dovanų lauki?

– Visoks dėmesys yra malonus, bet kaip ir kiekvienai moteriai patiktų , gauti kažką kvapnaus, ar iš kosmetikos –  tai, ką maloniai sunaudočiau.

– Kokios tavo labiausiai mėgstamos kosmetikos kompanijos?

– Atradau „Creed“ kvepalus, mėgstu „Durance“ namų kvapus, bet vertinu ir pigesnius produktus: „Pupa“, „L‘Oreal“.

– Labiau mėgsti praktiškas dovanas nei staigmenas?

– Oi, negalėčiau taip pasakyti. Pernai buvau labai maloniai nustebinta – draugai padarė siurprizą, padovanodami kelionę į Laplandiją. Kitą dieną, po mano gimimo dienos, visi išjudėjome į kelionę sutikti Naujųjų metų.

– Kokios Kūčių tradicijos tavo šeimoje?

– Kūčios man yra ypatingas metas, per kurį drąsiai sakau, kad paisau per amžius nusistovėjusių papročių. Prie stalo sėdame jau sutemus, užtekėjus vakarinei žvaigždei, sukalbame maldą, laužiame kalėdaitį, ragaujame dvylikos patiekalų, prie kurių ruošimo būtinai prisidedu ir pati. Tikiu, kad patiekalai, jų produktai turi savo reikšmes: medus simbolizuoja sveikatą, duona – gerumą, nuolankumą, žirneliai – ateinančius metus be ašarų.

– Kiek jūsų susirenka prie Kūčių stalo?

– Kaip ir kiekvienais metais, visa šeima: mama, tėtis, močiutė.... O jei sužinome, kad kažkas iš šeimos draugų tą dieną būna vieni, būtinai pakviečiame prie mūsų šventinio stalo.

– Ar jau žinai, ką pati dovanosi artimiausiems žmonėms?

– Taip, jau sudariau mažą sąrašą, kad nepamirščiau, kas, ką mėgsta, kas, kam patinka, stengiuosi pagalvoti apie visus ir nieko nepamiršti. Prieš Kalėdas įdėmiai gaudau savo artimų žmonių užuominas dėl dovanų, kas jiems patinka....

Vienodų dovanų niekada nedovanoju, stengiuosi, kad tai būtų asmeniška žmogui, išieškota. Savo mergaitėms paruošiu moteriškas dovanėles: „Žmonių“ išleistą kulinarinę knygą, „Kristianos“ dovanų čekius. Dovanoju tai, ką pačiai patiktų, gauti. Užsienyje gyvenančioms draugėms visada nusiunčiu atvirutes.

– O kur sutiksi Naujuosius metus?

– Tiesą sakant, planų dar neturiu, nesureikšminu tos dienos, svarbiausia, kad nuotaika būtų gera. Viskas „išsigrynina“ dieną prieš Naujuosius ar netgi tą pačią dieną, būna tada sulaukiu pasiūlymų, kvietimų nemažai ir tada jau žiūriu, kur labiausiai traukia.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min