Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kalėdos svetur. Maskva: mažytė šventė didžiuliame mieste (nuotraukos)

Šventiniai žiburiai Maskvoje
15min.lt skaitytojos Katerinos nuotr. / Šventiniai žiburiai Maskvoje
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

15min.lt skaitytoja Katerina atsiuntė savo įspūdžius iš švenčių nuotaikomis gyvenančios Maskvos.

„Nė vienas lietuvis, kad ir kokiam pasaulio kampely bebūtų, niekada nepamirš, kas tai yra Kalėdos,“ – tokiais žodžiais savo laišką redakcijai pradeda Katerina.

Skaitytoja pasakoja, kad tradiciškai Kūčių vakarą po vakarienės puoš eglutę, o naktį visi lauks Kalėdų Senelio.

„Tai – mūsų mažytė šventė didžiuliame mieste, ypatinga nuotaika, ypatingas džiaugsmas. Maskva –milžiniškas miestas su daugybe kultūrų ir religijų, bet visus vienija ši neįtikėtina mistinė dvasia. Jau nuo pat gruodžio pradžios visi prekybos centrai ir gatvės ruošiasi žiemos šventėms, puošia ir kuria stebuklingą atmosferą“, – pasakoja skaitytoja Katerina.

Anot Katerinos, šiuo laikotarpiu ypatingai graži būna Maskvos pagrindinė universalinė parduotuvė. „Nei maži, nei dideli nelieka abejingi šiam šventiniui metui ir giliai širdyje kiekvienas sugalvos norą su viltimi, kad kitais metais tai išsipildys. O kaip gi kitaip, juk Kalėdos neįtikėtinas ir mistinis laikas, kai netgi žvėrys prabyla... Su artėjančiom Kalėdom, mielieji! Lai Naujieji bus ypatingai geri, lai atneš mums permainas, kurių taip trokštame. Ir nesvarbu. kur nubloškė mus likimas, Lietuva mūsų širdyse išlieka visada!“, – jausmingai laišką užbaigia Katerina.

Redakcija dėkoja skaitytojai Katerinai už atsiųstas nuotraukas ir įspūdį!

Gal ir Jums teko lankytis kuriame nors šventine dvasia alsuojančiame pasaulio mieste? Pasidalinkite įspūdžiais ir nuotraukomis su visais 15min.lt skaitytojais ir laimėkite šaunius prizus. Laiškų laukiame el. paštu kaledos@15min.lt.

Daugiau informacijos rasite čia.

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min