Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Rebelheart“: mes išeiname iš pragaro!

Grupė „Rebelheart“
Organizatorių nuotrauka / Grupė „Rebelheart“.
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

„Rebelheart“ – legendinė Lietuvos sunkiojo roko grupė. Dvyliktus metus skaičiuojantys pašėlę „rebelai“ – vieninteliai likę gyvi iš senojo rokerių ešelono. Festivalis „Galapagai/Roko naktys“ tikrai neapsieis be šios Lietuvos roko legendos. Juos išgirsti bus galima didžiojoje festivalio scenoje.

Daugelis senųjų garsiųjų lietuviškų roko grupių krito nelygioje kovoje su įtakinga popso rinka. Tačiau „Rebelheart“ sugebėjo išlikti. Turbūt todėl, kad niekada nesilaikė jokių tradicinio roko kanonų, drąsiai eksperimentavo ir ėjo savo pasirinktu keliu. Ne tik Lietuvoje, bet ir visoje Europoje koncertuojantys „Rebelheart“ iki šiol yra nenuspėjami, ekstravagantiški ir įdomūs klausytojams.

Maištaujantys ir drastiški kūrybos pradžioje „rebelai“ išliko tokie patys ir perkopę per trisdešimt. Daugiau kaip 600 koncertų Lietuvoje, Baltijos šalyse, Vakarų Europoje. Dėl visų pasiekimų muzikantai dėkingi tik sau patiems, savo neblėstančiam entuziazmui ir energijai. Tik jie galėjo visi sėsti į mažą autobusiuką su 8 JAV doleriais kišenėje ir atsidurti Berlyne.

„Kur begrotume – Lietuvoje, Baltijos šalyse, Rytų ir Vakarų Europoje – visada klausytojai su meile ir supratimu žiūrėjo į mūsų muziką“, – sako jie. Ketveriukė sakosi gyvenusi tikrą rokenrolą – buvo visko: merginų, sekso, alkoholio, narkotikų... Bet visa tai jų nepalaužė. Muzikantai sunkiai atsikratė priklausomybės nuo narkotikų. Grupės nariai dabar juokauja, kad jie neperėjo pragaro – jie iš ten išeina.

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min