Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Aktorė Weaver: per šį filmą žiūrovai prileis į kelnes

Filmas „Įsikūnijimas“
Kadras iš filmo / Filmas „Įsikūnijimas“
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Aktorė Sigourney Weaver be galo sužavėta naujojo režisieriaus Jameso Camerono filmo „Įsikūnijimas“. Juosta, visame pasaulyje pradedama rodyti jau šį penktadienį, gruodžio 18 dieną, kainavo apie 500 milijonų JAV dolerių ir yra pirmasis J.Camerono vaidybinis filmas po epinio „Titaniko“.

Prieš baigto montuoti filmo peržiūrą aktorė su kolega Stephenu Langu jaudinosi lyg du paaugliai.

„Praėjus trečdaliui filmo, S.Weaver tvirtino, jog pamatę šį filmą žmonės tikrai „prileis į kelnes“, nes vieną nuostabią sceną iš karto keičia kita“, – pasakoja Langas.

S.Weaver „Įsikūnijime“ vaidina botanikę Greisę, kuri studijuoja nuostabią Pandoros planetos augmeniją, trijų metrų ūgio humanoidų Na‘vi gimtojoje planetoje.

Čia Greisė susidraugauja su iki juosmens paralyžiuotu jūrų pėstininku Džeiku. Abu jie valdo avatarus – žmogaus ir Na‘vi hibridus. Įsijungę į avataro sąmonę jie gali judėti žmonėms nuodingoje Pandoros atmosferoje, bendrauti su Na‘vi.

Pirmą kartą S.Weaver ir J.Cameronas susitiko 1986 metais filmo „Svetimas“ filmavimo aikštelėje. Vaidmuo šiame filme pelnė aktorei jos pirmą „Oskaro“ statulėlę.

Ir tik neseniai aktorė prisipažino, kad režisierius Ridley Scottas svarstė galimybę į „Svetimą“ įtraukti ir sekso sceną.

„Tai absurdas. Koks žmogus užsiims seksu, kai aplinkui bėgioja visus žudantis padaras iš kitos planetos“, – rėžė tuomet S.Weaver tiesiai režisieriui į akis.

J.Camerono „Įsikūnijimas“ Lietuvos ir pasaulio kino teatruose pradedamas rodyti gruodžio 18 dieną.

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min