Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Arnoldas Schwarzeneggeris jaučia simpatiją Rusijai?

Arnoldas Schwarzeneggeris
AFP/„Scanpix“ nuotr. / Arnoldas Schwarzeneggeris
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

JAV Kalifornijos valstijos gubernatorius Arnoldas Schwarzeneggeris neabejingas Rusijai – šalį nusiaubus miškų gaisrams, jis atsiuntė lėktuvą, pilną papildomos ugniagesių įrangos, o visai neseniai pažadėjo padėti šalyje vystyti aukštųjų technologijų pramonę.

Rusiją siaubiant milžiniškiems miškų ir durpynų gaisrams, JAV neliko nuošalyje. Su ugnimi kovojančiai Rusijai net keturi JAV kariniai oro transporto lėktuvai atskraidino sudėtingomis sąlygomis neįkainojamai svarbios ugniagesių įrangos: nuo talpių vandens cisternų iki apsauginių drabužių ugniagesiams.

Visa ši įranga skirta kovai su europinę Rusijos dalį negailestingai niokojančiais milžiniškais miškų ir durpynų gaisrais, šaliai pridariusių milžiniškų nuostolių.

Dar vieną užsakomąjį lėktuvą, pilną pagalbos degančiai Rusijai, iš Kalifornijos pasiuntė buvęs terminatorius, o dabar gubernatorius Arnoldas Schwarzeneggeris.

Panašu, kad kino, o dabar ir politikos žvaigždė neabejinga Rusijai. Visai neseniai A. Schwarzeneggeris pažadėjo atvykti į šią šalį padėti vystyti aukštųjų technologijų pramonę. Šį pažadą jis yra davęs pačiam Rusijos prezidentui Dmitrijui Medvedevui, kai šis viešėjo Kalifornijoje ir buvo susitikęs su politiku.

A.Schwarzeneggeris yra įsitikinęs, kad Kalifornija ir Rusija turėtų glaudžiau bendradarbiauti tarpusavyje.

Po ilgų metų pertraukos, terminatorius-gubernatorius A. Schwarzeneggeris vėl rodosi ir kino ekrane. Šiuo metu jį galima pamatyti ir Lietuvoje rodomame veiksmo filmų žvaigždžių kupiname trileryje „Nesunaikinami“.

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min