Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Filmas „Myliu Kulką Tavo Širdyje“ pasirodė internete

Marija (Eglė Nes)
Kadras iš filmo / Marija (aktorė Eglė Nes)
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Lietuviško filmo „Myliu Kulką Tavo Širdyje“ autoriai pradėjo platinti savo kūrinį internete. Išplatintame pranešime spaudai teigiama, kad tai antra režisieriaus Donato Vaišnoro sumanytos trilogijos dalis. Trilogija sudaryta iš trijų tarpusavyje persipynusių istorijų: „Giedrė“, „Myliu Kulką Tavo Širdyje“ ir „brangioji vardu Manifestas“. Pastarojo filmo premjera numatoma spalio 20 dieną.

Filmai susieti neatsitiktinai – jie vienas kitą komentuoja ir papildo, tik tas „komentaras” nėra tiesmukas paaiškinimas, greičiau atvirkščiai – tas pats personažas vienoje istorijoje herojus, o kitoje jis jau menkysta. Trilogijoje be aiškaus blogio ir gėrio centro – viskas kinta ir keičiasi priklausomai nuo konteksto. Žiūrovas papuola į kinematografinį labirintą. 

„Trilogijos paradoksai iš pradžių gali net šokiruoti ir sukelti atmetimo reakciją – aš sąmoningai siekiau savotiško iškreiptų veidrodžių karalystės efekto”, – teigia autorius. „Gyvenimas pilnas prieštaravimų ir dažnai žmogui prireikia nemažai laiko, kartais net viso gyvenimo, kad „kreivame veidrodyje“ pamatytų išmintį ir harmoniją. Trilogija norėjau parodyti žmogaus požiūrio į pasaulį transformacijos procesą.“

Filma „Myliu Kulką Tavo Širdyje“ – tai Marijos ir Donato meilės istoriją. Romanas užsimezga, kai Donatas išgelbsti Mariją iš įsismarkavusio gerbėjo glėbio... Vos ne dvigubai vyresnis Donatas  pradeda manipuliuoti dėkingos merginos jausmais ir lyg netyčiom atveria savo širdį. Širdį, kurioje įstrigusi kulka, paleista po mylimos moters išdavystės…

Marijos dėkingumas Donatui greitai perauga į simpatiją tarp gyvenimo ir mirties įšalusiam vyrui. Po pirmos jų nakties išaiškėja, kad ant jo krūtinės nėra jokio rando nuo kulkos. Donatas atskleidžia savo cinizmą ir nepasotinamą troškimą griauti visų jį supančių žmonių gyvenimus, taip suvedinėdamas sąskaitas su pasauliu už patirtas nuoskaudas.

Nejaugi meilė tėra iliuzija? Ar gali Marijos širdyje gimęs jausmas išgelbėti mylimąjį? Juk ten, kur gimsta meilė, baigiasi melas.

Filmas „Myliu Kulką Tavo Širdyje“ „YouTube“ kanale:

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min