Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kino kodas: „Transformeriai 3”, arba Kai pinigai kišenę drasko

„Transformeriai 3”
Kadras iš fantastinio veiksmo filmo / „Transformeriai 3”
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Fantastinio veiksmo filmo „Transformeriai 3” kūrėjai, tarsi vaikai, gavę pinigų, taikosi kuo daugiau jų išleisti ir sukurti patį įspūdingiausią reginį pasaulyje. Todėl pasakyti, kad siužetas rutuliojasi sparčiai, vadinasi – nieko nepasakyti.

Įvyko tai, ko tikėjosi kosminių metalinių ateivių entuziastai. Žemei vėl grasina piktieji Deseptikonai. Pasirodo, kad žmonės (amerikiečiai ir rusai) nuslėpė nuo gerųjų Autobotų, ko jie skraidė į Mėnulį 7-ajame XX a. dešimtmetyje. O ten guli sudužęs transformerių kosminis laivas, gabenęs vertingą krovinį.

Dabar Deseptikonų gniaužtuose – nauji koziriai, ir akivaizdu, jog be etatinio didvyrio Semo Vitvikio (akt. S.LaBeoufas), kuris nesugeba niekur įsidarbinti, pastangų mums visiems bus ate... Juolab, kad į žaidimą įsijungė ir kai kurie žmonės, atstovaujantys blogio jėgoms.

Išvados

Viskas vyksta paknopstomis ir kūlvirsčiais. Visko pernelyg daug, kad būtų galima įsijausti ir pasimėgauti. Jau pačioje pradžioje kartu su filmo herojais spėjame pabuvoti nualintoje transformerių gimtojoje planetoje, tada – Mėnulyje, grįžti į Žemę, aplankyti Černobylį, susipažinti su nauja, itin seksualia Semo mergina, jos viršininku, su Semo bandymais įsidarbinti, su sąmokslu, keliais itin spalvingais personažais...Kompiuterinė grafika ir vaizdo efektai puikūs, erdvėlaiviai fantastiški, bet tai ne kinas, o atrakcionas.

Sąrašą galima tęsti, bet gal nereikia. Antroji filmo pusė – beveik nepaliaujamos transformerių kautynės tarpusavyje ir su žmonėmis – labai triukšmingas šou, tikra griovimo fiesta. Kompiuterinė grafika ir vaizdo efektai puikūs, erdvėlaiviai fantastiški, bet tai ne kinas, o atrakcionas. Šį bei tą įdomaus suvaidinti spėja tik kaip visada puikus Johnas Malkovichius. Visi kiti žmonės – žaisliukai robotų rankose (dažniausiai – tiesiogine prasme). 

Režisierius Michaelas Bay‘us jau nuo „Armagedono“ laikų mėgsta nuotykius kosmose ir savo opusuose nevengia patriotizmo pamokėlių. O šįkart itin aiškiai rodo Amerikos valdžios biurokratų nekompetenciją. Nenuostabu, kad JAV įklimpo Afganistane ir Irake. Bet tai jau kito filmo tema (gal net su transformeriais).

Faktai

„Transformeriai 3” („Transformers: Dark of the Moon“) JAV, 2011 m., 150 min.
Režisierius Michaelas Bay‘us.
Vaidina: Shia LaBeoufas, Rosie Huntington-Whiteley, Johnas Malkovichius ir kiti.
ĮVERTINIMAS 2/4

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
KALĖDINIŲ DOVANŲ GIDAS
Parašykite atsiliepimą apie 15min