Ketvirtadienis 2015.09.03
Pranešk naujieną
@V.Grigaliūnaitė Ar tikrai vaikų vietą piketuose, o ne klasėse? #15minlt t.co/03FiBD8..
@Paulius Grinkevičius Ką apie tave žino #Google? t.co/Jtx7ANF.. #15min
@Kristina Aksamitaitė "Moterys uždirba mažiau arba daug mažiau, o kai kuriose šalyse vis dar kovoja už teisę dirbti." #15minlt t.co/r5DWyHy..
Daugiau orai.lt

Kino kodas: „Veidrodėli, veidrodėli… Snieguolės istorija“ – pavogtos vestuvės

Lily Collins filme „Veidrodėli, veidrodėli… Snieguolės istorija“
Kadras iš filmo / Lily Collins filme „Veidrodėli, veidrodėli… Snieguolės istorija“
Šaltinis: 15min.lt
A A

Piktoji Karalienė (akt. J.Roberts), kažkada nudaigojusi Karalių, jo dukrą Snieguolę (akt. L.Coillins) izoliavo nuo visuomenės. Karalienė graži, ką jai nuolat tvirtina veidrodėlis. Tačiau karalystėje – finansų krizė. O čia kaip tyčia po ranka pasitaiko jaunas ir perspektyvus Princas (akt. A.Hammeris) iš turtingo Valensijos krašto.

Reiktų tik princą suvilioti, bet vyrukas,  o varge, jau pamilo Princesę. Ne paslaptis, kad myriop pasmerkta Snieguolė su vešliais antakiais (tarsi pasiskolintais iš Leonido Brežnevo) būtų sušalusi ar šiaip pražuvusi ne itin gūdžiame miške, bet ji sutinka nykštukų banditų šutvę. Jų vadas kažkodėl žemaičiuoja, nors veiksmas vyksta aiškiai ne Žemaitijoje, o karalystėje už jūrų marių, kur stovi pilis su slaviško (indiško?) stiliaus svogūniškais kupolais. Žodžiu, Snieguolei teks kardu pakovoti dėl savo laimės ir karalystės ateities, nes laisvų ir demokratiškų rinkimų ne tik Rusijoje nėra ko tikėtis.

Išvados

Jeigu norite paganyti akis, šis filmas jums. Jo autorius – itin dekoratyvaus kino kūrėjas Tarsemas Singhas yra kilęs iš Indijos. Todėl nenustebkite, kad finale su pasakiškai laiminga pabaiga visi personažai sušoks pergalės ir geros nuotaikos sužadinimo šokį.

Elementų labai daug ir filmo kadras atrodo perkrautas, o žiūrėti nuobodu. Net slibinas labiau primena Brisių su sparnais.

Kostiumus sukūrė japonų kilmės menininkė, pelniusi „Oskarą” už savo darbą filme „F. F. Kopolos Drakula”. Kai kurie elementai (pvz. sargybinių šalmai) atrodo atkeliavę tiesiai iš ten. Ir tai yra pagrindinis šio keisto, nei vaikams, nei suaugusiems (na, gal mergaitėms) skirto filmo privalumas. Režisierius mėgsta spalvas, gražias dekoracijas, bet nelabai sugeba kūrybiškai perkelti istorijas į ekraną.

Jam nesiseka sukurti dramą arba bent jau įtampą. Todėl seanso metu krenta į akis, kad elementų yra labai daug ir kadras atrodo perkrautas, o žiūrėti nuobodu. Net slibinas labiau primena Brisių su sparnais. Bandyta modernizuoti iki skausmo žinomą istoriją, bet pritrūko įkvėpimo, talento, o gal krislelio beprotybės, kurią tikrai turi tą patį savaitgalį startavusio filmo „Namas girios glūdumoj” kūrėjai.

Faktai apie filmą ir įvertinimas

„Veidrodėli, veidrodėli… Snieguolės istorija“ (Mirror, Mirror) JAV, 2012  m., 105 min.
Režisierius Tarsemas Singhas
Vaidina: Julia Roberts, Lily Collins, Armie Hammeris ir kiti.
ĮVERTINIMAS 2/4 

Komentarai: 3
Pažymėkite klaidą tekste, pele paspaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą
x

Pranešti klaidą

x

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min.lt  

Mieli skaitytojai,
portalas 15min.lt augs ir vystysis, jeigu ir toliau gaus pajamas iš reklamos, kitų pajamų mes neturime. Kadangi jūs naudojatės reklamos blokavimo programa, reklamų nematote, išskyrus šią vieną. Prašome jūsų supratimo. Gero naršymo! 15min komanda.

Uždaryti