Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Laimėk filmų „Pasaulinė invazija: mūšis dėl Los Andželo“, „Potiche“ ir „Rango“ prizus!

Filmas „Potiche. Žmonos maištas“
Kadras iš filmo / Filmas „Potiche. Žmonos maištas“
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Sveiki, brangūs kino mylėtojai! Vėl atėjo laikas apipilti jus kino prizais ir taip paskatinti lankytis kino teatruose. Šią savaitę kviečiame laimėti net trijų filmų – „Pasaulinė invazija: mūšis dėl Los Andželo“, „Potiche“ ir „Rango“ – dovanas!

Už praėjusios savaitės teisingus atsakymus kvietimus į filmą „Sanctum“ dovanojame Arūnui ir Rimui, o nemokamai pasižiūrėti kino juostos „Didžiosios motušės namai: obuolys nuo obels...“ keliaus Simona ir Virginija. Sveikiname laimėtojus!

Nuo šio savaitgalio Lietuvos kino teatruose pasirodo specialiaisiais efektais stebinantis veiksmo filmas „Pasaulinė invazija: mūšis dėl Los Andželo“. Už teisingą atsakymą į konkurso klausimą galite laimėti kvietimus į šį (pri) trenkiantį filmą!

Satyriškų komedijų mylėtojai jau turėtų ruoštis prancūziškam desertui – komedijai „Potiche“ su charizmatiškaisiais Gerardu Depardieu ir Catherine Deneuve. Išnaudokite šansą šią kino juostą pamatyti nemokamai!

Na, o mažieji žiūrovai jau netrukus galės keliauti į naują animacinį filmą „Rango“. Tačiau prieš tai kviečiame teisingai atsakyti į konkurso klausimą ir laimėti originalias filmo paplūdimio šlepetes!

Filmo „Pasaulinė invazija: mūšis dėl Los Andželo“ KLAUSIMAS: Kas filme puola Žemę?

Filmo „Potiche“ KLAUSIMAS: Kokiam verslui ryžtasi vadovauti Suzana?

Filmo „Rango“ KLAUSIMAS: Koks gyvūnas yra Rango?

Pašto dėžutė laukia jūsų laiškų!

Nepamirškite parašyti savo vardo, adreso ir telefono numerio. Laiminguosius apie laimėjimą informuosime asmeniškai. Iki!

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min