Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Laimėk kvietimus į filmus „Karaliaus kalba“, „Burleska“ ir „Triušio urvas“! (video)

Filmas „Karaliaus kalba“
"AcmeFilm" nuotr. / Filmas „Karaliaus kalba“
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Labas, mieli kino žiūrėtojai ir mylėtojai! Buvote aktyvūs praėjusią savaitę, už tai netrukus laimingieji bus apdovanoti, o šią savaitę vėl kviečiame pasidomėti naujausiais filmais ir už teisingus atsakymus į konkurso klausimus laimėti labai vertingų kino dovanų!

Burtai lėmė, kad už praėjusios savaitės nuopelnus ir teisingą atsakymą į filmą „Turistas“ nemokamai keliaus Eglė, Margarita ir Giedrė, kvietimus į kino juostą „Žalioji širšė“ laimėjo Dovilė, Arnas ir Judita, o komedijoje „Po vienu stogu“ kvatos Reda, Vilmantas ir Vilius. Sveikiname visus laimėtojus!

Šią savaitę suteikiame jums labai vertingą galimybę laimėti kvietimus į daugybei „Oskarų“ nominuotą filmą „Karaliaus kalba“. Jei dar nespėjote jo pamatyti, bandykite laimėti kvietimus, nes šią kino juostą tiesiog būtina išvysti!

Ne mažiau intriguojantis filmas – „Burleska“ – žadantis pikantiškų vaizdų, jau karaliauja Lietuvos kino teatruose. Už teisingą atsakymą į klausimą jūs galite nemokamai pamatyti šią kino juostą su jos ryškiomis žvaigždėmis!

Tuo tarpu žiūrovai, nebijantys rimtų ir sudėtingų temų, kviečiami dalyvauti dramos „Triušio urvas“ kvietimų pralošime. Nicole Kidman kaip visada yra kokybės ženklas, todėl suskubkite dalyvauti šios savaitės kino konkurse!

Filmo „Karaliaus kalba“ KLAUSIMAS: Kokiu mažybiniu vardu karalių Jurgį VI vadina jo žmona?

Filmo „Burleska“ KLAUSIMAS: Koks Christinos Aguileros personažo vardas?

Filmo „Triušio urvas“ KLAUSIMAS: Kokia Nicole'ės Kidman partnerio šiame filme pavardė?

Pašto dėžutė laukia jūsų laiškų!

Nepamirškite parašyti savo vardo, adreso ir telefono numerio. Laiminguosius apie laimėjimą informuosime asmeniškai. Iki!

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min